20 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUNSPOR İÇİN AÇILAN YARDIM HESABINA YATIRILAN TOPLAM PARA MİKTARINI VALİLİK AÇIKLADI

Samsunspor için açılan yardım hesabına yatırılan toplam para miktarını Valilik açıkladı

Samsunspor için açılan yardım hesabına yatırılan toplam para miktarını Valilik açıkladı. Samsun Valiliği, Samsunspor'a yardım için açılan banka hesabına bugün itibarı ile yatırılan net rakamı açıkladı.

08 Ocak 2018 Pazartesi 18:58 SAMSUNSPOR

Samsun Valiliği, Samsunspor'a yardım için açılan banka hesabına bugün itibarı ile yatırılan para miktarının toplamını açıkladı. 


Samsun Valiliği, Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına ilk günden itibaren yatırılan para miktarını kamuoyuna duyurdu.

Valilik'ten yapılan açıklamada Samsunspor için açılan banka hesabına yatırılan toplam para miktarı ile ilgili şu bilgi verildi.

"Samsunspor’a gönül vermiş vatandaşlarımızın Samsunspor’a destek olması amacıyla, Valiliğimiz öncülüğünde 05/01/2018 tarihinde başlattığımız yardım kampanyasına gösterilen hassasiyete teşekkür ediyoruz. Açılan yardım hesabında bugün itibariyle 375 bin 126 TL yardım yapıldığı ve süratle rakamların artarak devam ettiği görülmüştür. Yardım rakamları Valiliğimiz web sayfasının Duyurular kısmında vatandaşlarımıza aralıklarla duyurulacaktır. İlgili banka ile yapılan görüşmeler neticesinde yardım yapılan EFT ve havalelerden işletim ücreti alınmayacaktır. Konuyla ilgili EURO hesabı da açılmış olup, hesap numarası aşağıda belirtilmiştir. İsteyen vatandaşlarımızın SMS ile yardım yapmaları için ilgili GSM operatörleriyle çalışmalar yürütülmektedir. Yardım kampanyasıyla ilgili toplanılan miktarın yalnızca Valiliğimiz web sayfasından duyurulacağını vurgulayarak, bilgi kirliliğine sebebiyet vermemek adına, asılsız çıkan haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İşadamı Cemal Yeşilyurt, Samsunspor yardım hesabına 200 bin TL yatırdı

İşadamı Cemal Yeşilyurt, Samsunspor yardım hesabına 200 bin TL yatırdı