25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUNSPOR İÇİN GÖVDEMİ KOYDUM İDARECİLER, İŞ DÜNYASI DESTEKLEMİYOR

Samsunspor için gövdemi koydum idareciler, iş dünyası desteklemiyor

Yılport Samsunpor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım'dan flaş açıklamalar geldi. Yüksel Yıldırım, "Ben gövdemi koydum. Hiç birinden para istemedim. Sizde taşın altına elinizi koyun diyoruz idareciler, iş dünyası hiç biri desteklemiyor" dedi.

26 Temmuz 2020 Pazar 18:54 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, takımın kamp yaptığı Gerede'de özel açıklamalarda bulunurken, Samsunspor'a Samsunlu idareciler ve iş dünyasının sahip çıkmadığını söyledi.


Samsunspor için büyük maddi destekler sağladığını kimseden para istemediğini açıklayan Yüksel Yıldırım, şehrin idarecilerinden taşın altına ellerini koymalarını istediklerini belirtti. Samsunspor için gövdesini ortaya koyduğunu vurgulayan Yüksel Yıldırım,  "Taraftar takımı desteklemezse, mülki amir idare amirleri desteklemezse, Vali, Büyükşehir  ve diğer belediye başkanlarının bu taşın altına ellerini koymasını istiyorum. Ben gövdemi koydum. Ben hiç birinden para istemedim ama destek istiyorum. Taraftarlar deplasmana gidecek her biri taraftarların masraflarını üstlense bu yüklerden kurtulacağız." dedi.

Batı Park sahasında alt yapı okulu kurduklarını ve buranın maliyetinin 30 milyon TL'nin üzerine çıkacağını söyleyen Yüksel Yıldırım, bu konu ile ilgili de  "Alt yapı kuruyoruz Batı Parkta. Bir tarafı bakanlıktan alıyoruz 10 yıllık anlaşma diğer tarafı belediyenin. Belediye bize 3 yıllığına vermek istiyor. Niye böyle diyoruz ikisi on yıl olsa diyoruz. Ben 25 milyon TL ile yola çıktım, suni çim saha yaptırıyoruz.  Fiyat farkı çok çıktı, maliyet belki 30 milyonu geçecek. Bir lira veren yok hiç bir yardım yapan yok. Ben bunu Samsun'a yapıyorum. Orası yıldız olmak isteyen oyuncaların yetişeceği bir okul olacak. " diye konuştu.

Samsunspor'a büyük maddi destekler sağladığını ancak Samsun'da yaşayan iş dünyası ve idarecilerin yaptıkları çalışmaları desteklemediklerini vurgulayan Yüksel Yıldırım, Gere'de kampında yaptığı açıklamada, Samsunspor'a herkesin sahip çıkması gerektiğini ve kendisinin yalnız bırakılmamasının altını çizdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

samsun

27 Temmuz 2020 Pazartesi 12:16

Samsuna ve Samsunspor'a destek vermeyen genel ve yerel idareciler ,İş adamları ,bunların hesabını bir gün verecek.Sokağa çıkacak yüzleri olmayacak...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı ve adayı Recep Güleroğlu 10 ilçe teşkilatı ile bir araya geldi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı ve adayı Recep Güleroğlu 10 ilçe teşkilatı ile bir araya geldi