20 Temmuz 2019 Cumartesi

SAMSUNSPOR İÇİN KAĞIT TOPLAYARAK KAZANDIĞI PARAYI BAĞIŞLADI, SAMSUN ONU KONUŞTU

Samsunspor için kağıt toplayarak kazandığı parayı bağışladı, Samsun onu konuştu

Samsun Valiliğinin Samsunspor için başlattığı yardım kampanyasına kağıt toplayarak kazandığı parayı yatıran Kibar Keskin, Samsunsporlu taraftarların gönlünde taht kurdu.

07 Ocak 2018 Pazar 12:46 SAMSUNSPOR

Samsun'da mali kriz içinde ki Samsunspor için, Samsun Valiliği tarafından başlatılan yardım kampanyasına, geçimini kağıt toplayarak sağlayan 67 yaşında ki Kibar Keskin isimli vatandaşın 555 TL ile destek vermesi Samsun'da günün konusu oldu.


Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına 7'den 70'ine her yaş grubundan destek yağarken, bu desteklerin en anlamlısı ve dikkat çekeni ise kağıt toplayarak geçimini sağlayan Kibar Keskin'in Samsun Valiliği tarafından açılan hesaba 555 Tl yatırması oldu.

Samsunspor taraftarı olan 1965 yılından beri Samsunspor'un maçlarına gittiğini söyleyen 67 yaşında ki Kibar Keskin, sokaklardan kağıt toplayarak kazandığı aylık gelirini tereddüt etmeden Samsunspor'a bağışladı. Kibar Keskin'in bu davranışı ise Samsunspor taraftarının büyük övgüsünü kazanırken, Samsun Valiliği'de bu anlamlı davranışı yapan Kibar Keskin'e sosyal medya sayfasından yayınladığı mesajla teşükkür etti. 

Samsun Valiliği, kağıt toplayarak kazandığı parayı Samsunspor' bağışlayan Kibar Keskin ile ilgili şu mesajı yayımladı. 

"Valiliğimiz öncülüğünde oluşturulan Samsunspor'a yardım kampanyasına 555 TL yatırarak desteğini esirgemeyen, kağıt toplayarak geçimini sağlayan Kibar Amca'ya teşekkür ederiz."
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Oral'a rakibi Emrah Mehmet Yılmaz'dan şok suçlamalar

Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Oral'a rakibi Emrah Mehmet Yılmaz'dan şok suçlamalar