11 Aralık 2019 Çarşamba

SAMSUNSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞI İÇİN İSMİ GÜNDEME GELEN MEHMET AYDIN'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Samsunspor Kulübü Başkanlığı için ismi gündeme gelen Mehmet Aydın'dan flaş açıklamalar

Samsunspor Kulübü Başkanlığı için Samsun Valisi Osman Kaymak'a ismi önerilen Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Aydın, Vazgeçtiler iddiası üzerine bir açıklama yaptı.

18 Ocak 2018 Perşembe 18:58 SAMSUNSPOR

Samsunspor Kulübü Başkanlığı için ismi gündeme gelen Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Aydın, flaş açıklamalarda bulundu. Samsunspor Kulübü Başkanlığı için ismi Samsun Valisi Osman Kaymak'a önerilen Mehmet Aydın, Vazgeçtiler iddiası üzerine basın açıklaması yaptı.


Samsunspor Kulübü Başkanlığı için ismi gündeme gelen Mehmet Aydın, kendisi ile ilgili yayınlanan Gizemli Başkan ve Vazgeçtiler yönünde ki haberler üzerine bir açıklama yayınladı. Mehmet Aydın açıklamasında, şunları dile getirdi.

"Samsun Basınımızın Çok Değerli Mensupları; 18.01.2018 tarihinde yerel basınımızın değerli birkaç gazetesinde, başta şahsım olmak üzere Samsunspor gündemi ile haberler yayınlanmıştır.  Yayınlanan haberlerde ‘gizemli başkan’ ve ‘vazgeçtiler’ başlıkları kullanılarak, Samsunspor yönetimine talip olduğumuz, ancak borçları gördükten sonra vazgeçtiğimiz yönünde haberler çıkmıştır. 

Her şeyden önce bilinmesini isterim ki, ne bir gizem yaratmak, ne de başladığımız bir işten vazgeçmek gibi bir cihetin içerisine girmedik. 
Bu şehirde yaşayan ve kalbi kırmızı beyaz aşkıyla atan herkes, genel itibariyle takımımızın içinde bulunduğu durumu ana hatlarıyla bilmektedir. 

Bizler, Atakum Belediye Başkanımız Sayın İshak Taşçı önderliğinde, Samsunsporumuz için sadece bugün değil, geçmişte de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Samsun Valimiz Sayın Osman Kaymak ile en başından itibaren hep istişare içinde olduk.  Gün itibariyle geldiğimiz noktayı kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Biz, büyük Samsunspor için harekete geçtiğimizde konuşulan mali tablo ile dün itibariyle karşımıza çıkan mali tablo arasında çok ciddi bir uçurum olduğunu gördük. 

Bunu da değerli Samsun Valimize ilettik. Bize söylenenlere karşılık oluşturmaya çalıştığımız bütçe, dün karşımıza çıkan mali tabloyu yönetmek için asla yeterli olmayacaktır. Eğer hedefimiz Samsunspor başkanlığı olsa idi, tablo ne olursa olsun evet derdik. Ancak bizim meselemiz başkanlık değil, Samsunporumuzu hak ettiği yere getirmektir.  Büyük Samsunspor taraftarı ve kamuoyu bilmeli ki, Samsunspor aşığı değerli başkanımız İshak Taşçı’nın izniyle, başta Atakumlu işadamlarımız olmak üzere görüşmeler yapılmış, bir yönetim ve bütçe oluşturulmaya gayret edilmiştir. 

Oluşturulmaya çalışılan bu bütçe, yukarıda sizlere arz ettiğim üzere ilk başta söylenen rakamlarla belirlenmiştir. Ancak geldiğimiz noktadaki mali tablo, bu meselenin görünenden çok daha vahim olduğunu ortaya çıkarmıştır. Şimdi buradan çok açık bir şekilde ifade ediyoruz ki, biz mesele Samsunspor olduğunda, hiçbir şeyden vazgeçmeyiz. Samsunsporumuzun emrindeyiz. Tek isteğimiz ve beklentimiz ise, 17 final niteliğinde maç oynayacak takım için, gerekenlerin azami ölçüde yapılmasıdır. Samsunsporumuzun güçlü geleceği için hayallerimiz olduğu doğrudur. Ancak hayal satmak gibi bir niyetimiz, isim yapmak gibi bir hedefimiz de asla olmamış, olmasının düşünülmesi mümkün değildir.

Bütün bunlardan hareketle, Samsunsporun başkana değil, hedefe kilitlenip gereğini yapmasını sağlayacak birliktelik, 17 final maçının sağ salim geçmesini sağlayacak bütçe, ortaya koyduğumuz somut adımlara katkı sağlayacak net kararlara ihtiyacı vardır. 

Bu ortam oluşursa yapmaya çalıştığımız her şeyin arkasındayız, göreve hazırız. Ancak gün itibariyle Samsunsporumuzun emrinde olmakla birlikte, yönetimine talip olmamız söz konusu değildir.  Selam, sevgi ve saygılarımla…"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan iş adamlarına Samsunspor sitemi

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan iş adamlarına Samsunspor sitemi