19 Ekim 2021 Salı

SAMSUNSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ YÖNETİMİNDEN SAMSUNPOR'A 55 BİN LİRA PRİM SÖZÜ

Samsunspor Kulübü Derneği Yönetiminden Samsunpor'a 55 bin lira prim sözü

Samsunspor'a Süper Lig için prim açıklamaları peş peşe geliyor. Samsunspor Kulübü Derneği Yönetimi de 55 bin lira prim sözü verdi.

27 Nisan 2021 Salı 18:13 SAMSUNSPOR

Samsunspor'a Süper Lige çıkması halinde prim vereceklerini açıklayanlar arasında Samsunspor Derneği Kulübü Yönetim Kurulu da yer aldı.


Samsun Kent Haber'in çağrısı üzerine ilk prim açıklamasını ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, 50 bin lira olarak açıklamıştı. Samsunlu iş adamı Osman Yılmaz'ın ardından Bursa-Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı Savaş Otruş 30 bin lira, Samsunlu işadamı Tunç Güvenoğlu 25 bin lira, SAMKON Trakya Bölge Temsilcisi Hasan Acar 30 bin lira, Abdurrahman Güngör 30 bin lira, SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşçı 100 bin lira prim açıklaması yapmıştı.

SAMSUNSPOR DERNEĞİ 55 BİN LİRA PRİM VERECEK
Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı ve SAMKON İl Temsilcisi Savaş Gömeç'te yönetim kurulu olarak Samsunspor'a Süper Lige çıkması halinde 55 bin lira prim vereceklerini duyurdu. Savaş Gömeç yaptığı açıklamada, "Dün itibari ile SAMKON ailesi ve iş dünyasından Samsunspor için açıklanan prim açıklamaları bizleri çok sevindirmiştir. Bizlerde dernek yönetimi olarak başkan vekili Savaş Boyar önderliğinde tüm yönetim kurulu üyeleri olarak, 55 bin TL Süper Lig primi vereceğimizi ilan ediyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci 18 günlük kapanmada kimseyi aç yatırmayacaklarını açıkladı

Cemil Deveci 18 günlük kapanmada kimseyi aç yatırmayacaklarını açıkladı