13 Temmuz 2020 Pazartesi

SAMSUNSPOR TARAFTARI İLE BİRLİKTE 'ŞAMPİYON SAMSUN' TEZAHÜRATLARI ATTILAR

Samsunspor taraftarı ile birlikte 'Şampiyon Samsun' tezahüratları attılar

Samsunspor'un gerçekleştirdiği sezon açılışında Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin taraftarlarla birlikte 'Şampiyon Samsun' tezahüratları attı.

27 Ağustos 2018 Pazartesi 11:40 SAMSUNSPOR

Samsunspor'un 19 Mayıs Stadyumunda gerçekleştirdiği Uyanış Sezonu temalı sezon açılışı törenine katılan Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin kırmızı beyazlı taraftarların büyük ilgisi ile karşılaştı.


Samsunspor Kulübünün gerçekleştirdiği Uyanış Sezonu temalı sezon açılışında kırmızı beyazlı taraftarların tribünden attığı tezahüratlara saha içinde eşlik eden Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin takdir topladı. Samsun Valisi Osman Kaymak ve Zihni Şahin'in taraftarlarla birlikte 'Kırmızı beyaz şampiyon Samsun' tezahüratları attıkları görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor sezon açılış töreninde yaptığı konuşmada ise "Samsun’un derdi benim derdim, Samsun’un üzüntüsü benim üzüntümdür. Samsunlunun sevinci ve mutluluğu benim mutluluğumdur. Bu düşünce ile gördük ki, bütün taraftar ve Samsunlu, Samsunspor’u çok seviyor. O niyetle Samsunsporlu oldum ve olmaya devam edeceğim. Bizler ilin yöneticileri olarak sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Takımları ayakta tutan taraftarlarıdır, sizlerin sevgileridir, sizlerin desteğidir. İsmail Uyanık Bey emin adımlarla takımı inşallah Süper Lig’e çıkaracaktır." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Mert Irmağından yayılan pis koku baygınlık geçirtiyor!

Samsun'da Mert Irmağından yayılan pis koku baygınlık geçirtiyor!