12 Aralık 2019 Perşembe

SAMSUNSPOR YARDIM HESABINA ASTAŞ HOLDİNG'DEN 110 BİN LİRA DESTEK GELDİ

Samsunspor yardım hesabına Astaş Holding'den 110 bin lira destek geldi

Samsunlu iş adamı Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşçı, Samsunspor için açılan yardım hesabına toplam 110 bin lira para yatırarak destek oldu.

08 Ocak 2018 Pazartesi 20:08 SAMSUNSPOR

Samsunspor için açılan yardım hesabına Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşçı tarafından 110 bin lira para yatırıldı.


Samsunlu ünlü iş adamı Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşçı, Samsun Valiliğinin başlatmış olduğu kampanyaya ilk gün 10 Bin TL bağışta bulunmuş, bu rakamın ileri ki günlerde daha da yükseleceğini belirtmişti. 

Astaş Holding'in almış olduğu kararla bugün Valiliğin göstermiş olduğu hesaba 100 Bin TL yatırıldığı belirtilirken, Samsunspor'a bundan sonraki dönemde de yardımlarının devam edeceği ve bu kampanyadan ciddi anlamda sonuç alınacağını ifade ettiler.  

KAMPANYA HEDEFİNE ULAŞACAK

Meydan.net'in özel haberine göre Samsun Valiliği tarafından başlatılan 'Samsunspor'a yardım kampanyası'nın son derece anlamlı olduğunu gerek Samsunspor taraftarlarının, gerekse Samsun halkının şehrin en büyük markası olan Samsunspor'a sahip çıkmasının Samsun'da büyük bir sinerji oluşturduğunu ifade eden Holding yetkilileri, kampanyanın kısa sürede başarılı olacağına yürekten inandıklarını söylediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor yardım hesabına yatırılan paralardan artık işletim ücreti alınmayacak

Samsunspor yardım hesabına yatırılan paralardan artık işletim ücreti alınmayacak