11 Aralık 2019 Çarşamba

SAMSUNSPOR YARDIM HESABINA YATIRILAN PARALARDAN ARTIK İŞLETİM ÜCRETİ ALINMAYACAK

Samsunspor yardım hesabına yatırılan paralardan artık işletim ücreti alınmayacak

Samsun Valiliği, Samsunspor yardım hesabına yatırılan paralardan banka tarafından yapılan işletim ücreti kesintilerinin alınmayacağını açıklayarak, Samsunspor'a yapılacak yardımlarla ilgili EURO hesabınında açıldığını duyurdu.

08 Ocak 2018 Pazartesi 20:39 SAMSUNSPOR

Samsunspor için açılan yardım hesabına yatırılan paralardan yapılan işletim ücreti kesintilerine, Samsun Valiliği banka ile görüşerek çözüm buldu. 


Samsun Valiliği, Samsunspor için açılan yardım hesabından yapılan işletim ücreti kesintilerinin alınmayacağını açıkladı. Samsunsporlu taraftarlar bankanın yapılan yardımlardan bankanın işletim ücreti adı altında kesinti yapmasına tepki göstermişti. Konuyla ilgili tepkilerin basın yayın organlarında yer alması sonrası Samsun Valiliği, banka ile görüşerek yapılan kesintilerin alınmamasını sağladı.

Samsun Valiliği tarafından yapılan açıklamada, bankanın artık Samsunspor için açılan yardım hesabına yatırılan paralardan EFT ve havalelerde işletim ücreti kesintisi yapmayacağı belirtildi. Valilik konuyla ilgili açıklamasında şu bilgileri verdi.

"İlgili banka ile yapılan görüşmeler neticesinde yardım yapılan EFT ve havalelerden işletim ücreti alınmayacaktır. Konuyla ilgili EURO hesabı da açılmış olup, hesap numarası aşağıda belirtilmiştir. İsteyen vatandaşlarımızın SMS ile yardım yapmaları için ilgili GSM operatörleriyle çalışmalar yürütülmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun, Amasya, İstanbul'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 11 gözaltı

Samsun, Amasya, İstanbul'da eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 11 gözaltı