27 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUNSPOR YARDIM KAMPANYASINDA KAÇ TL PARA TOPLANDI İŞTE SON RAKAM

Samsunspor yardım kampanyasında kaç TL para toplandı işte son rakam

Samsun Valiliği, Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasında 14 gün içerisinde toplanan yardım miktarını açıkladı. Samsun Valiliği, Samsunspor için açılan yardım hesabında şuana dek toplam 1 milyon 700 bin lira para toplanıldığını duyurdu.

19 Ocak 2018 Cuma 20:58 SAMSUNSPOR

Samsun Valiliği, Samsunspor için 5 Ocak 2017 tarihinde başlatılan yardım kampanyası kapsamında bankada toplanan son para miktarı ile ilgili açıklama yaptı.


Samsun Valiliği tarafından yapılan açıklamada Samsunspor yardım kampanyasında şu ana dek toplam 1 milyon 700 bin TL para biriktiği belirtildi. Samsun Valiliği'nden Samsunspor için başlatılan yardım kampanyası ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi.

1 MİLYON 700 BİN TL PARA TOPLANDI

"Samsunspor'a gönül vermiş vatandaşlarımızın Samsunspor’a destek olması amacıyla, Valiliğimiz öncülüğünde 05/01/2018 tarihinde başlattığımız yardım kampanyasına gösterilen hassasiyete teşekkür ediyoruz. Açılan yardım hesabında, bugüne kadar 1 Milyon 700 bin TL yardım yapıldığı ve rakamların artarak devam ettiği görülmüştür." 

ENGİN İPEKOĞLU VE FUTBOLCULARA ÖDEME YAPILDI

"Toplanan yardım neticesinde; Teknik Direktör Engin İpekoğu’na ve futbolculardan Samed, Muhammet, Oğuz, Göksu, Gökay, Furkan, Ahmet Cebe, Ahmet Burak, Ercan ve Erkam’a ödeme yapılmıştır. Pazartesi günü tüm futbolculara ve personele tamamen ödeme yapılacak olup, Salı gününden itibaren transfer tahtasının açılımı için çalışılacaktır. Futbolcularımızın kalan paralarının ödenmesi ve transfer tahtasının açılabilmesi için acil olarak kamu kurum ve kuruluşlarımızı, işadamlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, Samsunsporlu taraftar camiasını ve tüm Samsunluları bir kez daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.  Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan Samsunspor ile ilgili samimi ve içten açıklama

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan Samsunspor ile ilgili samimi ve içten açıklama