19 Temmuz 2019 Cuma

SAMSUNSPOR'A İKİ BELEDİYE BAŞKANINDAN TOPLAM 400 BİN TL DESTEK

Samsunspor'a iki belediye başkanından toplam 400 bin TL destek

Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan toplam 400 bin TL destek geldi.

18 Ocak 2018 Perşembe 18:07 SAMSUNSPOR

Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan 200 bin Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan da 200 bin TL olmak üzere toplam 400 bin TL destek geldi.


Samsun Valisi Osman Kaymak geçtiğimiz günlerde belediye başkanları ile görüşerek Samsunspor için başlatılan yardım kampanyası için destek istemişti. 

Bu görüşmenin ardından Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, daha önce yardım kampanyasına 60 bin TL ile destek vermiş ardından da 140 bin TL daha banka hesabına yatırarak, Samsunspor'a toplam 200 bin TL'lik maddi kaynak sağlamıştı.

HASAN TOGAR 100 BİN TL DAHA YARDIM YAPACAK

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan da bugün Samsunspor yardım kampanyası ile ilgili sevindirici bir açıklama geldi. 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına 100 bin TL ile destek verdiklerini açıklayarak, "Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına 100 bin TL daha destek verme kararı aldık. Böylelikle Samsunsporumuza 200 bin TL maddi destek sağlamış olacağız. Gün Samsunspor'a sahip çıkma günüdür. Samsun Valimiz Osman Kaymak öncülüğünde şehrimizin markası gururumuz Samsunspor’umuza destek amacıyla başlatılan kampanyaya yapmış olduğumuz 100 bin TL katkının ardından, 100 bin TL daha katkı sağlamayı vaat ederek takımımızın, şehrimizin, taraftarlarımızın her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha gösterdik ve üzerimize düşen görevi yerine getirdik.  Her konuda gurur kaynağımız takımımıza destek için her zaman elimizi taşın altına koyduk. Gün yine takımımıza sahip çıkma günüdür. Dün olduğu gibi bugün ve bugün den sonra da üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız. Herkesi takımımıza sahip çıkmaya davet ediyorum. Bizim ilimizin tek değeri, nişanı, takımı Samsunspor’dur. Bu değer bizim başımızın tacıdır’" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

dogdu

19 Ocak 2018 Cuma 11:08

Başkan hani bütçe yok diye yazı geldi bahçelerimizdeki barların kalkması için kaç sene geçtimahkeme karar vereli yıkın diye yıkılcakda bişe yokki açık bahçe içki içiliyo açıkda müzikde var aha bu gece canlı müzikde var anamızı ağlatanların tapulu yerimi

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Kulübü Başkanlığı için ismi gündeme gelen Mehmet Aydın'dan flaş açıklamalar

Samsunspor Kulübü Başkanlığı için ismi gündeme gelen Mehmet Aydın'dan flaş açıklamalar