16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUNSPOR'A KAĞIT TOPLAYARAK KAZANDIĞI PARAYI BAĞIŞLAYAN KİBAR AMCAYI VALİ BULDU

Samsunspor'a kağıt toplayarak kazandığı parayı bağışlayan Kibar amcayı Vali buldu

Samsun Valiliği'nin Samsunspor için başlattığı yardım kampanyasına kağıt toplayarak kazandığı 555 TL'lik aylık kazancını bağışlayan Kibar Keskin'i Samsun Valisi Osman Kaymak makamında ağırladı.

15 Ocak 2018 Pazartesi 19:36 SAMSUNSPOR

Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına kağıt toplayarak kazandığı parayı bağışlayarak kırmızı beyazlı taraftarların gönlünde taht kuran Kibar Keskin'i Samsun Valisii Osman Kaymak buldu.


Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'a kağıt toplayarak kazandığı parayı bağışlayan Kibar Keskin ile Valilik makamında biraraya geldi.  Geçimini kağıt toplayarak sağlayan Samsunspor taraftarı Kibar Keskin'e Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından teşekkür belgesi verildi.Samsun Valisi Kaymak tarafından Samsunspor'a yaptığı  bağış nedeni ile teşekkür belgesi ile ödüllendirilen Kibar Keskin, Valilik makamında yaptığı konuşmasında,  "Sayın Valim öncelikle beni davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Türkiye’nin yarısını verseniz beni bu kadar memnun edemezsiniz. Siz benim başımın tacısınız. Bu lafıma inanın. Bana verdiğiniz bu teşekkür belgesini evimin en baş köşesinde asacağıma söz veriyorum" dedi.
 


O PARA MİLYONLARDAN DAHA KIYMETLİ 

Samsun Valisi  Osman Kaymak ise yaptığı konuşmasında, "Kibar amca valiliğimize hoş geldin. Samsunspor'a yardım kampanyasına yaptığın destek ve fedakârlıktan dolayı sana çok teşekkür ederim. Senin verdiğin destek çok yüksek bir değerdir. Milyonlardan kıymetlidir. Yapmış olduğun destek, kampanyamızın önemli bir tanıtım yüzü olmuştur. Biz her zaman senin yanındayız. Bir ihtiyacın olduğunda valiliğimizin kapıları sana her zaman açıktır" diye konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz: Lojistik Köy Samsun ve ülke ekonomisini kalkındıracak

Yusuf Ziya Yılmaz: Lojistik Köy Samsun ve ülke ekonomisini kalkındıracak