25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUNSPOR'A KÖTÜ HABER! TRANSFER TAHTASI AÇILMAYACAK

Samsunspor'a kötü haber! Transfer tahtası açılmayacak

Samsunspor'da transfer tahtasının açılma ihtimalinin kalmadığı açıklandı. Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, yaptığı açıklamada, "Muhtemelen transfer tahtamız açılmayacak" dedi.

30 Ocak 2018 Salı 19:38 SAMSUNSPOR

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, transfer tahtasının açılıp açılmayacağı ile ilgili yaptığı açıklamada kötü haberi verdi.


Samsunspor cephesinde kırmızı-beyazlı taraftarlar, günlerdir transfer tahtasının açılıp açılmayacağı konusunda gelecek müjdeli bir haberi bekliyordu. Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, transfer tahtası ile ilgili taraftarı üzecek acı haberi açıkladı.

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, sporaksiyon sitesinde yer alan habere göre transfer tahtası ile ilgili şunları dile getirdi.
“Muhtemelen transfer tahtamız açılmayacak. Açılmama olasılığı çok yüksek. Bu saatten sonra açılsa da sağlıklı transfer yapma ihtimalimiz yok. Onun için mevcut kadromuzda yer alan futbolcularla yolumuza devam edeceğiz. Ya transfer tahtasını açarsınız. Ya da mevcut kadrodaki oyuncuların alacaklarını ödersiniz. Transfer tahtası açılamıyor o zaman parasını almayan oyunculara Adana Demirspor maçından önce ödeme yapılması gerekir."

VALİLİKTEN TAHTA AÇIKLAMASI

Öte yandan Samsun Valiliği, transfer tahtasının açılması için gerekli olan parayı açıkladı. Samsun Valiliği tarafından yapılan bilgilendirmede, “Bu şartlarda, yarın gece(31 Ocak 2018 Çarşamba)  saat 24.00’a kadar Samsunspor için 1,5 milyon TL nakit para veya teminat mektubu verilmesi halinde transfer tahtası açılacaktır. Aksi halde mevcut kadro ile yola devam edilecektir” denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu şehit Fikret Özer'in ismi Afrin'de teröristlerin tepesine inen bombaya yazıldı

Samsunlu şehit Fikret Özer'in ismi Afrin'de teröristlerin tepesine inen bombaya yazıldı