17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUNSPOR'A PFDK'DAN BOLUSPOR MAÇI OLAYLARI İÇİN CEZA GELDİ

Samsunspor'a PFDK'dan Boluspor maçı olayları için ceza geldi

amsunspor'a PFDK'dan Boluspor maçında yaşanan saha içi olayları ve çirkin ve kötü tezahürat nedeni ile ceza geldi. İşte PFDK'nın Samsunspor'a Boluspor maçı için kestiği cezalar..

22 Mart 2018 Perşembe 20:23 SAMSUNSPOR

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Samsunspor'a Boluspor maçında çıkan saha içi olayları ile birlikte çirkin ve kötü tezahürat nedeni ile ceza verdi.


Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 22.03.2018 tarih ve 62 sayılı toplantısında almış olduğu karara göre Samsunspor'a 18.03.2018 tarihinde oynanan Boluspor maçında taraftarların neden olduğu saha olayları nedeni ile 15 bin TL para cezası verildi. 

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu(PFDK) Samsunspor taraftarlarına da elektronik bilet kapsamında kartların bloke edilmesi cezası uyguladı.

İşte Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Samsunspor'a Boluspor maçı için verdiği cezalar..  

SAMSUNSPOR Kulübünün, 18.03.2018 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - BOLUSPOR Spor Toto 1.Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan BATI ALT 114, DOĞU ALT 130,131 numaralı bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da Fabio Air Springs Fabrikasında işten çıkartılan işçiler için eylem

Samsun Bafra'da Fabio Air Springs Fabrikasında işten çıkartılan işçiler için eylem