17 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUNSPOR'A YARDIM KAMPANYASINDA KAÇ LİRA TOPLANDI

Samsunspor'a yardım kampanyasında kaç lira toplandı

Samsun Valiliği'nin Samsunspor için başlattığı yardım kampanyasında 3 gün içerisinde kaç para toplanıldı.

08 Ocak 2018 Pazartesi 12:19 SAMSUNSPOR

Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasında 3 gün içinde toplanan para miktarı açıklandı.

 

Samsun Valiliğı, mali kriz içinde olan Samsunspor için 3 gün önce yardım kampanyası başlatmıştı.Edinilen bilgiye göre Halk Bankasında açılan yardım hesabında 178 bin lira para biriktiği öğrenildi. Valilik tarafından açılan hesapta ise taraftarlar işlem ücreti adı altında 5 TL kesinti yapılmasına tepki göstermişti. Samsun Valiliğin ise banka tarafından yapılan bu kesintiyi geri almak için çalışma başlattığı öğrenildi. Valiliğin ayrıca açılan yardım hesabına yatırılan paralardan kesinti yapılmaması içinde banka ile görüşeceği bildirildi.

Öte yandan ASpor kanalında Samsunspor ile ilgili yapılan canlı yayında, bankada toplanan para miktarının 2 milyon TL olduğu belirtildi. Samsun Valiliği'nin yardım kampanyası kapsamında toplanan para miktarı ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

 Öte yandan Samsun Valiliği Samsunspor için 3 günde ne kadar para toplanıldığına ilişkin resmi bir açıklama yayınladı. Samsun Valiliği, Samsunspor'a yardım için açılan banka hesabına bugün itibariyle 375 bin 126 TL yardım yapıldığını duyurdu.

SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı 3'üncü kez baba oldu

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı 3'üncü kez baba oldu