21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUNSPOR'DA 5 FUTBOLCU GİTTİ! ENGİN İPEKOĞLU'DA AYRILIK SİNYALİ VERDİ

Samsunspor'da 5 futbolcu gitti! Engin İpekoğlu'da ayrılık sinyali verdi

Samsunspor'da alacakları ödenmeyen Ufuk Budak, Çağrı Ortakaya, Abdülkerim Bardakçı, Hasan Hatipoğlu, Ömer Kandemir kulüp ile yollarını ayırdı. Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu'da ayrılık sinyali vererek, "Güven ortamı kalmadı. Siz olsanız çalışır mısınız" açıklaması yaptı.

05 Ocak 2018 Cuma 17:58 SAMSUNSPOR

Samsunspor Kulübünde 5 futbolcu birden ödemeleri yapılmadığı için takımdan ayrıldı. Samsunspor'dan ayrılan futbolcular arasında Ufuk Budak, Çağrı Ortakaya, Abdülkerim Bardakçı, Hasan Hatipoğlu, Ömer Kandemir bulunuyor.


Samsunspor’da dağılma süreci başladı. Samsunspor'da 5 futbolcu alacaklarının ödenmemesi nedeniyle takımdan ayrıldı. Kırmızı-Beyazlı ekipte yönetimin istifası, kongrede aday çıkmaması ve mali krizler ve üst üste gelen büyük sorunlar takımı adeta  dağılma sürecine soktu. 

Futbolcu alacaklarının ödenmemesi nedeniyle sıkıntılı bir sürece giren Samsunspor’da, bugün ödenmesi gereken futbolcu alacakları maddi kaynak bulunamadığı için ödenemedi. Samsunspor'da bugün Saat 15:00’a kadar paralarının ödeneceği yönünde kendilerine bilgi verilen Ufuk Budak, Çağrı Ortakaya, Abdülkerim Bardakçı, Hasan Hatipoğlu, Ömer Kandemir ödemenin yapılmaması üzerine serbest kalarak, takımdan ayrılma kararı aldı.

Samsunspor'da 5 futbolcu yasal olarak serbest kalmaları üzerine kırmızı-beyazlı ekiple yollarını tamamen ayırdı. Bu arada, Samsunspor'dan ayrılan Hasan Hatipoğlu’nun Altınordu ile anlaştığı öğrenildi. Diğer futbolcu alacaklarının akıbeti ise belli değil.

ENGİN İPEKOĞLU'DA AYRILIK SİNYALİ VERDİ

Öte yandan Samsunspor Teknik Direktör Engin İpekoğlu'da kulüpte yaşanan sıkıntılı süreç ile ilgili yaptığı açıklamada ayrılık sinyali vererek “Güven kalmadı. Böyle bir ortamda siz çalışır mısınız" dedi.

Kırmızı-Beyazlı ekip akşam saatlerinde Nuri Asan Tesisleri’nde idman yaptı. Çalışma öncesinde basın mensuplarına açıklama yapan Engin İpekoğlu, takımın bulunduğu durumdan yaşadığı büyük rahatsızlığı dile getirdi. “Hiçbir şey iyi gitmiyor” diyen İpekoğlu, “Verilen sözler tutulmuyor. Sezon başından bu yana aynı filmi izliyoruz. Şuan kesinlikle güven ortamı kalmadı. Böyle bir ortamda siz olmasınız çalışır mısınız “ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'da alarm zilleri çalıyor! 5 futbolcu gitti, 6 futbolcu daha gidebilir

Samsunspor'da alarm zilleri çalıyor! 5 futbolcu gitti, 6 futbolcu daha gidebilir