29 Eylül 2020 Salı

SAMSUNSPOR'DA ALARM ZİLLERİ ÇALIYOR! 5 FUTBOLCU GİTTİ, 6 FUTBOLCU DAHA GİDEBİLİR

Samsunspor'da alarm zilleri çalıyor! 5 futbolcu gitti, 6 futbolcu daha gidebilir

Samsunspor Kulübünde alarm zilleri çalıyor. Samsunspor'da yaşanan mali kriz nedeni ile 5 futbolcu serbest kalırken, Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 10 Ocak 2018 tarihine kadar ödeme yapılmaması durumunda 6 futbolcunun daha serbest kalacağını açıkladı.

05 Ocak 2018 Cuma 18:46 SAMSUNSPOR

Samsunspor'da yaşanan mali kriz ve futbolcu alacaklarının ödenememesi nedeni ile 5 futbolcu sözleşmelerini tek taraflı fesh ederken,  ödeme yapılamaması halinde 10 Ocak 2018 tarihine kadar 6 futbolcunun daha serbest kalma riskinin bulunduğu açıklandı.


Samsunspor'da 5 futbolcu, ödemelerinin yapılmaması üzerine sözleşmelerini tek taraflı feshederek takımdan ayrıldı.

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, yaptığı açıklamada, futbolcuların alacaklarının ödenmemesi nedeniyle sıkıntılı bir sürece girdiklerini söyledi.

Serbest kalmak için kulübü 1 ay önce Türkiye Futbol Federasyonuna (TFF) şikayet eden futbolcuların tek tek sözleşmelerini feshetmeye başladığını belirten Coşkun Zeren, "Ufuk Budak, Çağrı Ortakaya, Abdülkerim Bardakçı, Hasan Hatipoğlu ve Ömer Kandemir sözleşmelerini tek taraflı feshederek Samsun'dan ayrıldı. Kenan Karışık, Göksü Türkdoğan ve Ahmet Burak Solakel'in de feshetme hakları var ama şimdilik bekliyorlar." ifadelerini kullandı.

Zeren, futbolcuların alacaklarının ödenememesi halinde 10 Ocak'a kadar 6 futbolcunun daha serbest kalma riskinin bulunduğunu, Davy Angan ile Georgios Samaras haricindeki tüm oyuncuların da 18 Ocak'ta serbest kalacağını kaydetti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ operasyonu! Bylock'tan 12 kişi gözaltına alındı

Samsun'da FETÖ operasyonu! Bylock'tan 12 kişi gözaltına alındı