20 Nisan 2019 Cumartesi

SAMSUNSPOR'DA KAYYUM BAŞKANINDAN KRİZ SÜRÜYOR AÇIKLAMASI

Samsunspor'da kayyum başkanından kriz sürüyor açıklaması

Samsunspor’daki mali krizin devam ettiğini vurgulayan Samsunspor Kayyum Yönetimi Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz “Samsunspor’daki ekonomik kriz devam ediyor." dedi.

14 Şubat 2018 Çarşamba 11:59 SAMSUNSPOR

Samsunspor'da kayyum başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, yabancı futbolculardan Zola, Ekigho, Adilovic, Kone, Lumu, Brands, Bahia, Fink, Larbi, N’Diaye ve Muyters’in eski alacaklarının acil olarak ödenmesi gerektiğini açıkladı. 


Samsunspor Kayyum Yönetimi Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, yabancı futbolcuların acil olarak ödenmesi gereken ödemelerinin yapılamaması durumunda ceza alabileceklerini açıkladı.

Samsunspor Kayyum Yönetimi Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"Taraftarlarımızın ve iş adamlarının kulübe desteklerinin devam etmesi gerekiyor. Özellikle eskiden forma giymiş ve alacakları yüzünden ceza alma riskimiz olan futbolcuların alacaklarının ödenmesi noktasında şehrin dinamiklerinden ve iş adamlarından yardım bekliyoruz. Bu eski futbolcu borçları ödenmezse ileri ki transfer dönemlerinde de tahtamız açılmayabilir. Başka cezalar da yiyebiliriz. FİFA futbolcu alacakları konusunda financial fair-play kapsamında genellikle oyuncuları haklı buluyor. Samsunspor’un şu anda eskiden forma giymiş yabancı oyunculardan Zola, Ekigho, Adilovic, Kone, Lumu, Brands, Bahia, Fink, Larbi, N’Diaye ve Muyters’in eski alacaklarını ödemesi gerekiyor. Aksi takdirde Samsunspor’u daha zor günler bekleyebilir.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor stadı, yılın stadı ödülüne aday gösterildi

Samsunspor stadı, yılın stadı ödülüne aday gösterildi