22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUNSPOR'DA KEVİN BOLİ TRANSFERİ TAMAM! SIRADA JEAN-PİERRE NSAME VAR

Samsunspor'da Kevin Boli transferi tamam! Sırada Jean-Pierre Nsame var

Samsunspor'da Kevin Boli transferinin tamamlandığı gündeme gelirken, gol makinesi Jean-Pierre Nsame'nin transferi ile ilgili ise görüşmelerin sürdüğü öğrenildi.

01 Eylül 2020 Salı 14:32 SAMSUNSPOR

Samsunspor'un uzun süredir peşinde olduğu defans oyuncusu Kevin Boli transferini tamamladığı kulübün Kevin Boli ile ilgili resmi açıklama yapmaya hazırlandığı gündeme geldi.


Yılport Samsunspor'da bir süre önce ismi transfer edilecek oyuncular arasında geçen Kevin Boli ile her konuda anlaşmanın sağlandığı bildirildi. Kevin Boli'nin oynadığı kulüp ile sorunlarını çözdüğü ve Samsunpor'a transfer olma konusunda ise bu futbolcu ile kırmızı beyazlı kulüp arasında herhangi bir problem kalmadığı öğrenildi. Samsunspor'un defans oyuncusu Kevin Boli transferini önümüzdeki günlerde resmi bir açıklama ile kamuoyuna duyurması bekleniyor.

Öte yandan Yılport Samsunspor'un Young Boys'ta oynayan gol makinesi Jean-Pierre Nsame'yi transfer etmek için kulübü ile temas kurduğu gündeme geldi. Samsunspor'un Jean-Pierre Nsame'yi de renklerine bağlamak istediği ve hücum kanadı için bu oyuncuya yoğunlaştığı bildirildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi çalışıyor! 22 mahalle yoluna 2 milyon adet taş parke döşendi

Atakum Belediyesi çalışıyor! 22 mahalle yoluna 2 milyon adet taş parke döşendi