25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUNSPOR'UN EFSANE KAPTANI EMİN KAR SİTEM ETTİ!

Samsunspor'un efsane kaptanı Emin Kar sitem etti!

Samsunspor eski kaptanı Emin Kar, 20 Ocak kazasının 29'uncu yıl dönümünde sosyal medya sayfasından, "364 gün yalan ve iftira dedikodu 20 Ocakta efsane. Yersen" notunu paylaştı. Emin Kar'ın bu sözlerine ise takipçilerinden yorum yağdı.

20 Ocak 2018 Cumartesi 00:18 SAMSUNSPOR

Samsunspor'un 20 Ocak 1989 yılında geçirdiği trafik kazasında ölümden dönen Emin Kar, feci kazanın 29'uncu yıl dönümünde sosyal medya sayfasından ilginç ve dikkat çekici bir paylaşım yaptı.


Samsunspor kafilesinin Malatyaspor deplasmanına giderken 20 Ocak 1989 yılında meydana gelen trafik kazasında ölümden dönen ve felç kalan Emin Kar, elim kazanın 29'uncu yılında, sosyal medya sayfasından sitem dolu sözler sarf etti. 20 Ocak 1989 yılında yaşanan korkunç kazada ölümden dönen Emin Kar, geçtiğimiz yıllarda ise Samsunspor Kulübü Başkanlığı görevini yürütmüştü. 

Emin Kar, 20 Ocak kazasının 29'uncu yıl dönümünde ise sosyal medya sayfasından, "364 gün yalan ve iftira dedikodu 20 Ocakta efsane. Yersen" notunu paylaştı. Emin Kar'ın bu sözlerine ise takipçilerinden yorum yağdı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti kazada ölen Samsunsporlu futbolcuları andı

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti kazada ölen Samsunsporlu futbolcuları andı