04 Aralık 2021 Cumartesi

SAMSUNSPOR'UN YENİ STADININ AÇILIŞ TARİHİNİ BAKAN KILIÇ AÇIKLADI

Samsunspor'un yeni stadının açılış tarihini Bakan Kılıç açıkladı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor'un Tekkeköy ilçesinde bulunan yeni stadyumun açılışını Samsun'da düzenlenecek 23. İşitme Engelliler Olimpiyatları ile birlikte yapacaklarını açıkladı.

11 Haziran 2017 Pazar 18:17 SAMSUNSPOR
Samsunspor'un Tekkeköy ilçesinde bulunan yeni stadyumunun açılışı, 23. İşitme Engelliler Olimpiyat oyunlarının açılışı ile birlikte yapılacak. 


Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor'un yeni stadı ile ilgili yaptığı açıklamada,  "Amacımız stadı daha erken açmaktı. Bu konuda maalesef bizim hızımıza yetişemeyen bir müteahhite düştük. Ben bunu daha önce de dile getirdim. Marifet nasıl iltifata tabi ise eksik yapılan konularda artık bazı şeyleri söylemenin zamanıdır. Çünkü biz sorumluluk taşıyoruz. Bu işi bitirmek için yoğun mesai harcayan ekip arkadaşlarım var. Artık sona geldik ama çok yordu bizi. Ben bu noktada gerçekten üzüntülüyüm. Çünkü çok daha erken halledebileceğimiz bu işi geç bitirdik. 'Geç olsun ama güç olmasın.' diye güzel bir sözümüz var. Samsun Stadı, gerçekten sayılı tesisler arasındadır. Türkiye'deki en iyi zemine sahip."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da korkunç trafik kazası: 5 ölü, 3 yaralı

Samsun Çarşamba'da korkunç trafik kazası: 5 ölü, 3 yaralı