19 Ocak 2022 Çarşamba

SAVAŞ GÖMEÇ SAMSUNSPOR DERNEĞİNE ÜYE OLMA ÇAĞRISI YAPTI

Savaş Gömeç Samsunspor Derneğine üye olma çağrısı yaptı

Samsunspor Derneği Başkan Yardımcısı Savaş Gömeç, üye çalışması için kolları sıvadıklarını belirterek, ''Samsunspor Derneği'nin kapısı yüreği Samsunspor sevdası ile çarpan 7'den 70'e herkese samimiyet ile sonuna kadar açık'' dedi.

26 Ağustos 2020 Çarşamba 16:08 SAMSUNSPOR

Samsunspor Derneği Başkan Yardımcısı Savaş Gömeç çağrı yaptı "Samsunspor sevdalılarını derneğe üye olmaya davet ediyoruz" 


Samsunspor Derneği Başkan Yardımcısı İş İnsanı Savaş Gömeç, başlatılan üye çalışması hakkında bilgi verdi.

SAMSUNSPOR DERNEĞİ AKTİF OLACAK
Savaş Gömeç, Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleri ile dernek faaliyetleri konusunda belirledikleri vizyon çerçevesinde son sürat çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, ''Şehrimiz için üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız ve göreve geldiğimiz ilk süreçten bu yana pandemi süreci de dahil olmak üzere bir an bile tereddüt etmeden maddi ve manevi olarak elimizi taşın altına koyarak görevlerimizi yerine getirmeye başladık. Samsunluların ve Samsunsporluların derneğimizi bundan sonraki süreçte daha aktif, başarılı ve adaptif olarak göreceklerinden hiç bir şüpheleri olmasın'' dedi.

ÜYE ÇALIŞMASI İÇİN KOLLARI SIVADIK
Üye çalışmasına ağırlık verileceğini belirten Samsunspor Başkan Yardımcısı Savaş Gömeç, ''Faaliyetlerimizi üst seviyelere taşımak, güncel, yararlı ve Samsunspora yakışır şekilde üyelerimiz ile ilgili faaliyetler de bulunmak, Samsunspor üyeliklerini daha keyifli ve inovatif hale getirmek için kolları sıvadık. Çalışmalarımıza öncelikle atıl üyeliklerden ve üyelik sorumluluklarını yerine getirmeyenlerin üyeliklerinin sonlandırılması ile başlayacağız. Son günlerde gerek yurt dışı, gerek yurt içi ve şehrimizden birçok Samsunspor sevdalısı üyelik başvurusunda bulunuyor. Bu teveccüh bizleri ve camiamızı ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu anlamda Samsunspor Derneği'nin kapısı, yüreği Samsunspor sevdası ile çarpan 7'den 70'e herkese samimiyet ile sonuna kadar açıktır'' dedi.

ÜYE OLMAYA DAVET
Dernek yönetimi olarak lobi çalışmaları ve faaliyetlerine, ülke çapında ve uluslararası noktalara taşımaya ant içtiklerinin altını çizen Savaş Gömeç, ''Bu kutsal hedefte Samsunluların ve Samsunspor sevdalılarının sonsuz desteğini yanımızda hissetmek istiyoruz. Yine aynı şekilde dernek faaliyetlerinin desteklenmesi noktasında, derneğimiz ve kulübümüzün reklam, loca, kombine, forma vs. gibi konularda destekleyerek Samsunspor'a olan inancınız ile şehrimizin en büyük markası Samsunspor ile Samsun'umuzu daha çok güzel günlere birlikte kavuşturmak dileği ile yeni üyelikler için sizleri başkanım ve yönetim kurulum adına davet ediyorum'' diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ömer yılmaz

27 Ağustos 2020 Perşembe 18:41

Üyelik hakkında bilgilendirebilirmsiniz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan flaş Messi cevabı

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan flaş Messi cevabı