26 Eylül 2020 Cumartesi

SEZGİN GÜMÜŞ'TEN SAMSUNSPOR BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN İSMAİL UYANIK'A TAM DESTEK

Sezgin Gümüş'ten Samsunspor Başkanlığına seçilen İsmail Uyanık'a tam destek

Samsunspor Kulübü eski Başkanı ve SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Samsunspor Kulübü Başkanlığına seçilen İsmail Uyanık'a tam destek açıklaması yaptı.

02 Haziran 2018 Cumartesi 18:32 SAMSUNSPOR

Samsunspor eski Kulüp Başkanı ve Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Samsunspor Kulübü Başkanlığına 13 yıl aradan sonra yeniden seçilen İsmail Uyanık'a başarı diledi.


Samsunspor'un içinde bulunduğu sorunlardan biran önce kurtulması ve eski günlerine dönmesi için Samsunluların İsmail Uyanık'a destek vererek kenetlenmesi çağrısında bulunan Sezgin Gümüş, "Kurtulan değil kurtaran şehir Samsun'un markası Samsunspor'u yeniden Süper Ligde görmek için tüm Samsunlu hemşehrilerimi İsmail Uyanık'a destek vermeye davet ediyorum. Samsunspor bu zor günleri inanıyorum ki Kulüp Başkanlığına seçilen İsmail Uyanık bey döneminde atlatacak ve yeniden eski günlerinde olduğu gibi Süper Ligde Samsunumuzu temsil edecektir. Bunun için tüm Samsunlu hemşehrilerimin İsmail Uyanık'ın etrafından birleşmesi gerekmektedir. Bu vesile ile şehrimizin nazlı gelini Samsunspor’umuza zor günlerinde hamiyetperver ellerini uzatan İsmail Uyanık ve yönetim kuruluna başarılar dilerim" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kızı trafik kazasında ölen anne üst geçit eylemi yaptı

Samsun'da kızı trafik kazasında ölen anne üst geçit eylemi yaptı