30 Kasım 2021 Salı

SPOR55'İN CANLI YAYIN KONUĞU HAYRİ ÜLGEN'DEN SAMSUNSPOR AÇIKLAMALARI

Spor55'in canlı yayın konuğu Hayri Ülgen'den Samsunspor açıklamaları

SamsunKentTv'de Spor55 canlı yayınının konuğu olan spor yorumcusu Hayri Ülgen, Samsunspor ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

05 Nisan 2021 Pazartesi 23:10 SAMSUNSPOR

SamsunKentTV'de Pazartesi akşamı yayınlanan Spor55'in bu haftaki canlı yayın konuğu spor yorumcusu Hayri Ülgen oldu.


SamsunKentTV'nin Facebook ve You Tube kanalı üzerinden Pazartesi akşamı saat 20:55'de canlı olarak yayınlanan Spor55 programına telefon bağlantısı ile katılan Hayri Ülgen, Yılport Samsunspor'un TFF 1'inci ligden çıkacağını söyledi.

Atilla Cebeci, Ender Gür ve Hakan Atilla Gökbilgin'in sunduğu Spor55 proğramına telefon bağlantısı ile katılan Hayri Ülgen, SamsunKentTv'de yaptığı açıklamada Samsun'un kenetlenmesi halinde önünde kimsenin duramayacağını ifade etti. 

SamsunKentTV'nin Spor55 programının canlı yayın konuğu olan ünlü spor yorumcusu Hayri Ülgen, Yılport Samsunspor ile ilgili, "Bu takımın havada karada çıkması lazım. 6 maç kaldı. Son maça kadar bu iş kalmaz. Samsunspor'da 4 hafta içinde bazı şeylerin çözüleceğine inanıyorum. Samsun içeride de dışarda da iyi oynuyor. Son haftalarda sıkıntı yaşadılar. Samsun'un bundan sonra sıkıntı yaşamayacağına inanıyorum. Samsun takımı kadro olarak iyi. Samsun, Samsun gibi oynadığı zaman önünde kimse duramaz. Samsun kenetlendiği zaman önünde kimse duramaz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da karantinayı ihlal edenlerin sayısı  3, 5 derken 15 oldu, şimdide 18

Samsun'da karantinayı ihlal edenlerin sayısı 3, 5 derken 15 oldu, şimdide 18