22 Ekim 2021 Cuma

SÜLEYMAN SALUR'DAN SAMSUNSPOR ANALİZİ! YÜKSEL YILDIRIM YALNIZ BIRAKILMAMALI

Süleyman Salur'dan Samsunspor analizi! Yüksel Yıldırım yalnız bırakılmamalı

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, Samsunspor Analizi başlıklı köşe yazısında, Yüksel Yıldırım'ın yalnız bırakılmaması gerektiğini yazdı.

20 Eylül 2020 Pazar 14:10 SAMSUNSPOR

Köşe yazarımız Süleyman Salur, kaleme aldığı Samsunspor Analizi başlıklı köşe yazısında Samsunspor'un geleceği için önemli konulara dikkat çekti.


Samsunspor'un her dönem yalnız bırakıldığını takıma sadece taraftarların sahip çıktığını yazan Süleyman Salur, yazısında "Türkiye'nin en büyük 500'ler kulubüne giren firmalar, sadece protokollerde yer almış, siyasilerimiz ise seçim aşamalarına gelindiğinde, ellerinde baklava tepsileri ile antrenmanlarda fotoğraf vermişlerdir.  Yüksel Yıldırım bu fotoğrafları Samsunda yaşamadığından tespit edememiş,  sadece maddi gücü ile ve iş dünyasındaki başarıları ile kulübü bataklıktan, Samsunspor sevdası ile çekip kurtarmıştır" dedi.

Samsunspor Derneği yönetiminin de kulübün geleceği için projeler üretmesi gerektiğine vurgu yapan Süleyman Salur,  "Aksi taktirde yine amiyane tabir ile sadece Yüksel Yıldırım'a sırtını dayayan kelle yönetici vasfından kurtulamazlar.  Yüksel Yıldırım faktörü iyi değerlendirilmeli kent olarak yardımcı olunmalıdır. Yöneticilik protokol tribününde, yönetici sıfatı ile oturmak değil kulübün geleceği için yönetiminin proje üretebilecek kapasitede olması ile sağlıklı model oluşturulabilir." diye yazdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sokaklara asılan Samsunspor bayraklarının yırtık durumda olması tepki çekiyor

Samsun'da sokaklara asılan Samsunspor bayraklarının yırtık durumda olması tepki çekiyor