24 Ocak 2022 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR BAŞKANI YÜKSEL YILDIRIM MUSTAFA DEMİR'DEN ÖZÜR DİLEDİ

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım Mustafa Demir'den özür diledi

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, SamsunKentTv'de katıldığı Spor55 canlı yayınında alt yapı tesisleri ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ile ilgili açıklamalarda bulundu.

30 Mart 2021 Salı 20:47 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, alt yapı tesisleri konusunda yaşanan yanlış anlaşılma sebebi ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'den özür diledi.


SamsunKentTV'de yayınlanan Spor55 programının konuğu olan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, program sunucuları Atilla Cebeci, Ender Gür ve Hakan Atilla Gökbilgin'in sorularını cevaplandırdı. 

Yüksel Yıldırım, SamsunKentTv Facebook ve YouTube kanalından canlı olarak yayınlanan Spor55 programında alt yapı tesisleri ve Mustafa Demir ile ilgili "Ben çok üzüldüm. Ben bu olayın buralara gideceğini bilseydim ağzımı açmazdım. Ben kötü niyetle söylemedim. Hızlansın, olumlu olsun insanlar ne oluyor bilsin diye söyledim. Medya gürültü yapıyor, suyu bulandırıyor. Bu yerin belediye ile hiç bir ilişkisi yok. Mustafa Demir başkanımı rahat bırakın, hiç bir suçu yok. Orası belediyenin değil, bakanlığın. Bir sürü millet belediyeye laf söyledi. Ben buradan böyle bir yanlış anlaşılma olduğu için belediye başkanımdan özür diliyorum. Benim amacım öyle bir şey değildi. Bilgi sahibi olmadan hemen fikir sahibi oluyorlar ve hemen saldırıya geçiyorlar." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

31 Mart 2021 Çarşamba 08:42

Suyu bulandıran tek kişi var o da yüksel yıldırım.Örnek 1:Samsunun kalitesi bu kadar Örnek2:Giresun maçından önce "oyuncularda ruh yok diyenler tükürdüğünü yalayacak" dedi kendi yaladı.Örnek3:"Büyükşehir yeri vermiyor" dedi yer spor bakanlığının çıktı.Çok boşboğazsın başkan çoooook.Tipin de müsait değil ama ağır ol da molla desinler...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un 20-26 Mart arası vaka sayısı 586,84'e yükseldi

Samsun'un 20-26 Mart arası vaka sayısı 586,84'e yükseldi