29 Kasım 2021 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR KULÜBÜ EMİN KAR İÇİN TAZİYE MESAJI YAYIMLADI

Yılport Samsunspor Kulübü Emin Kar için taziye mesajı yayımladı

Yılport Samsunspor Kulübü, hayatını kaybeden Emin Kar ile ilgili taziye mesajı yayımladı. Hayatını kaybeden Emin Kar'ın cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

18 Ekim 2021 Pazartesi 11:25 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Kulübü, bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Emin Kar için bir açıklama yaptı.


Yılport Samsunspor Kulübü Emin Kar'ın vefatı ile ilgili yayımladığı taziye mesajında "Samsunsporumuzun en önemli değerlerinden, yaşanılan elim kazanın izlerini derin şekilde taşımış, efsane kaptanımız, eski yöneticimiz ve başkanımız Emin Kar'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Efsanemiz Emin Kar'a Allah'tan rahmet, yakınlarına, sevenlerine ve tüm spor camiasına başsağlığı diliyoruz" dedi.

EMİN KAR'IN CENAZESİ BÜYÜK CAMİDE KILINACAK
Hayatını kaybeden Emin Kar'ın cenazesinin bugün ikindi namazına müteakip Büyük Camide kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği açıklandı.EMİN KAR KİMDİR
Emin Kar (1 Ocak 1960, Trabzon - 18 Ekim 2021), profesyonel kariyerini Samsunspor'da sürdürmüş olan Türk eski futbolcu. 20 Ocak 1989 yılında Samsunspor kafilesini taşıyan otobüsün Malatya deplasmanına giderken Havza yakınlarında geçirdiği trafik kazasında felç kaldı ve hayatına tekerlekli sandalyede devam etti. 

20 OCAK 1989 YILINDA YAŞANAN KAZADA FELÇ KALMIŞTI
20 Ocak 1989 yılında yaşanan elim kazada Samsunspor Teknik Direktörü Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu ve Mete Adanır ile otobüs şoförü Asım Özkan olay yerinde, futbolcu Zoran Tomic ise Yugoslavya'da altı ay komada kaldıktan sonra vefat ederken Emin Kar ise kaza sonrası felç kalmıştı. Emin Kar Samsunspor Kulübünün eski başkanı ve yöneticisidir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile yollar ayrıldı

Yılport Samsunspor'da Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile yollar ayrıldı