02 Aralık 2021 Perşembe

YILPORT SAMSUNSPOR'DA 4 FUTBOLCU İLE YOLLAR AYRILACAK İDDİASI!

Yılport Samsunspor'da 4 futbolcu ile yollar ayrılacak iddiası!

Yılport Samsunspor Kulübünde, Royal Hastanesi Bandırmaspor mağlubiyeti sonrası sıcak gelişmeler yaşanırken, kulüpte 4 futbolcu ile yolların ayrılacağı iddiası gündeme geldi.

31 Ekim 2021 Pazar 17:30 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Kulübünde, Bandırmaspor yenilgisini sonrası yönetim operasyon için düğmeye bastı! Mustafa Aztopal istifa ederken, 4 futbolcu ile ile de yolların ayrılması gündemde.


Bandırmaspor mağlubiyeti sonrası Yılport Samsunspor'da sıcak gelişmeler yaşandı. Mağlubiyetin ardından Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal görevinden istifa ederken, kulüp başkanı Yüksel Yıldırım'ın da yönetim kurulu üyesi Veysel Bilen ile maçın ardından toplantı yaptığı ve gidişat ile ilgili rahatsız olduğu konuları dile getirdiği ileri sürüldü.

4 FUTBOLCUNUN BİLETLERİ KESİLDİ
Yılport Samsunspor Kulübünde alınan mağlubiyetin faturasının bazı futbolculara kesileceği de gündeme gelirken, Hedef Halk Gazetesinin deneyimli spor yazarı ve muhabiri Alper Cabbar, Twitter sayfasından "Bandırma mağlubiyeti sonrasında gerçekleşen toplantıda Genel Menajer Mustafa Aztopal istifa ederken, Yasin Öztekin, Hasan Kılıç, Mehmet Akyüz, ve Kevin Boli'nin biletlerinin kesildiği, futbolculara kulüp tarafından bugün yada yarın kararın tebliğ edileceği öne sürüldü" paylaşımı yaptı.

YASİN VE HASAN'A UYARI YAPILDI
Öte yandan kulüp yönetiminin Yasin Öztekin ve Hasan Kılıç'ı uyardığı, sadece Mehmet Akyüz ile Gökhan Karadeniz'i kadro dışı bırakacağı öğrenildi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun ADD Cumhuriyet Bayramının 98. yılı nedeniyle balo düzenledi

Samsun ADD Cumhuriyet Bayramının 98. yılı nedeniyle balo düzenledi