30 Kasım 2021 Salı

YILPORT SAMSUNSPOR'DA YENİ TRANSFER RİCKY VAN WOLFSWİNKEL OLACAK İDDİASI

Yılport Samsunspor'da yeni transfer Ricky Van Wolfswinkel olacak iddiası

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım yeni transferlerinin bomba bir isim olacağını açıklarken bu futbolcunun Ricky Van Wolfswinkel olduğu iddiası kırmızı beyazlı taraftarlarda büyük heyecan yarattı.

08 Ağustos 2020 Cumartesi 01:50 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım yeni transferin  Ricky Van Wolfswinkel olduğu iddiasına "Henüz değil ama her şey olabilir" yanıtını verdi.


Samsunspor'un yeni transferinin Fransa 1'inci Liginde Saint-Étienne takımında oynayan Hollandalı futbolcu Ricky Van Wolfswinkel olacağı yönündeki iddia taraftarlarda büyük heyecana neden oldu. Yüksel Yıldırım Twitter sayfasından yaptığı açıklamada "Yeni Transferimiz tam bir bomba transfer olacak. Şampiyon Yilport Samsunspor için elimizden geleni yapıyoruz. Bombanın fitilini yarın ateşliyoruz ve bombayı pazartesi açıklayacağız İnşallah eğer son dakikada bir aksilik çıkmazsa... Bekle pazartesiyi Samsun" dedi.

Yıldırımın'ın yeni transferi Pazartesi günü açıklayacaklarının mesajını vermesi üzerine kırmızı beyazlı taraftarlar Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ı adeta mesaj yağmuruna tuttu. T

YENİ TRANSFER FORVET DEĞİL DEFANS OYUNCUSU
araftarların yeni transferin 'Ricky Van Wolfswinkel mi olacak' sorularına "Henüz değil ama herşey olabilir" yanıtını veren Yüksel Yıldırım, bir taraftarın transfer edilecek futbolcunun mevkisini sorması üzerine de "Defans" yanıtını verdi. Samsunspor'un transfer edeceği iddiası ortaya atılan Ricky Van Wolfswinkel ise forvet oyuncusu. Yüksel Yıldırım yeni transferin kimliği ile ilgiliisim vermezken şu detayları verdi.
"1. Lig'de (yani bizim Süper Lig'e denk ligde) oynadı. Defans oyuncusu. Daha yeni Şampiyon oldular. Şampiyon takımın oyuncusu"
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta MHP kıyma makinesi gibi dedi ve ekledi AKP'liler beni MHP'ye şikayet etti

Erhan Usta MHP kıyma makinesi gibi dedi ve ekledi AKP'liler beni MHP'ye şikayet etti