02 Aralık 2021 Perşembe

YILPORT SAMSUNSPOR'DAN AYRILAN ERKAM REŞMEN VEDA AÇIKLAMASI YAPTI

Yılport Samsunspor'dan ayrılan Erkam Reşmen veda açıklaması yaptı

Yılport Samsunspor'dan ayrılan Erkam Reşmen duygusal bir veda açıklması yaptı, kırmızı beyazlı taraftarlara "Hakkınızı helal edin" dedi.

06 Haziran 2021 Pazar 21:45 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor'dan ayrılan Erkam Reşmen veda açıklaması yaptı.


Samsunspor'da bu sezon forma giymeyecek olan Erkam Reşman, 2017 yılında Samsun'a eşi ile birlikte geldiğini iki çocuğunun da Samsun'da doğduğunu belirttiği veda açıklamasında, "Bugün Samsun'dan 4 büyük Samsunsporlu olarak ayrılıyoruz. Samsunspor'u layık olduğu yere çıkarıp gitmeyi çok isterdim ama nasip değilmiş" dedi.

Erkam Reşmen Samsunspor camiasına yaptığı veda açıklamasında şunları dile getirdi.
"Ocak 2017 tarihinden itibaren Atatürklü armayı giymenin büyük bir onurunu ve gururunu taşıdım. Bu 4.5 yıl içerisinde takım olarak büyük sıkıntılar yaşadık. Ama bunların hepsini sizlerle beraber aştık. Bu arma için oynamak benim için paha biçilemezdi. 2 çocuğumda Samsun'da doğdu. Bize aile dostlarımız, üzerimde büyük emekleri olan kulüp çalışanları, çok sevdiğim Mustafa Aztopal ağabeyim, takımda kalmam için büyük çaba harcayan Erdinç Tosunoğlu ve en önemlisi de büyük Samsunspor taraftarı benim için hepsi çok ama çok kıymetli değerlidir. Ayrılık benim için zor olacak hem de çok zor. Doğduğum yer olmasa da evim gibi hissettiğim yerden ayrılıyorum. O kadar güzel yorumlar yazmışsınız ki duygulanmamak elde değil. Sizleri ve bu şehri çok özleyeceğim. 2017 yılında Samsun'a eşim ile birlikte geldik ama bugün Samsun'dan 4 büyük Samsunsporlu olarak ayrılıyoruz. Samsunspor'u layık olduğu yere çıkarıp gitmeyi çok isterdim ama nasip değilmiş. Tepeden tırnağa hepimizin hataları oldu. Kaçan bu şampiyonluğu sadece bu şehri çok seven ve şampiyonluğu çok isteyen Ertuğrul Sağlam hocaya yüklemek bizlere yakışmaz. Sizleri çok seviyoruz. Hakkınızı helal edin. Kalın Sağlıcakla"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hatko

07 Haziran 2021 Pazartesi 11:42

Erkam kardeşimiz seni seviyoruz yolun ve bahtın açık olsun her şeyde hayır vardır. Geçen sezon seninde dediğin gibi herkesin hatası oldu kriz doğru yönetilemedi .Bizim bu olumsuzluklarımızdan Adana ve Giresun iyi faydalandı. Giresunsporu severim ama defanstan geldi gol attı ve gitti.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Alaçam ilçesinde mezarlık var mezarlığa giden yol yok

Samsun'un Alaçam ilçesinde mezarlık var mezarlığa giden yol yok