02 Aralık 2021 Perşembe

YILPORT SAMSUNSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLACAK! İŞTE İSMİ GEÇENLER

Yılport Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü kim olacak! İşte ismi geçenler

Yılport Samsunspor Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile yollarını ayırdı. Peki Samsunspor'un yeni Teknik Direktörü kim olacak? İşte ismi geçenler..

18 Ekim 2021 Pazartesi 19:39 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Kulübü, 3-2'lik Menemenspor mağlubiyetinin ardından Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile yollarını ayırırken, takımın başına geçecek yeni teknik direktörün kim olacağı da merak konusu oldu.


SAMET AYBABA YÜKSEK PARA TALEP ETTİ İDDİASI
Yılport Samsunpor'da Altıparmak'tan sonra ilk ismi gündeme gelen isim Samet Aybaba oldu. Samet Aybaba'nın Yılport Samsunspor Teknik Direktörlüğü görevine geleceği spor camiasında konuşulurken, Aybaba bu görev ile ilgili kendisine yapılan bir teklifin olmadığını açıkladı. Bazı kulis kaynaklarına göre ise Samet Aybaba'nın çok yüksek bir para talep ettiği bu nedenle Yılport Samsunspor Kulübünün Aybaba konusunda geri adım attığı gündeme geldi.

BAYRAM BEKTAŞ'IN DA İSMİ ANILIYOR
Samet Aybaba'nın yanı sıra Yılport Samsunspor Teknik Direktörlüğü için ismi geçenler arasında Bayram Bektaş'da bulunuyor. UEFA Pro lisans sahibi olan Bayram Bektaş, Elazığspor, Gaziantep BB Spor, Ümraniyespor, Göztepe, Ankaragücü ve Kayserispor takımlarında Teknik Direktörlük görevlerinde bulundu. Bayram Bektaş ayrıca A Milli Takım'da da yardımcı teknik direktörlük görevini yaptı. 

SON İSİM YALÇIN KOŞUKAVAK
Bayram Bektaş'ın yanı sıra Yılport Samsunspor ile ismi anılan diğer teknik adam ise Yalçın Koşukavak..  

Yalçın Koşukavak daha önce İstanbulspor, Kayserispor gibi takımlarda Teknik Direktörlük görevinde bulundu. Eski kaleci olan Yalçın Koşukavak'ın ismi de Yılport Samsunpor'un yeni Teknik Direktörlüğüne geçiyor. Mehmet Altıparmak'ın ardından Yılport Samsunspor'da Teknik Direktörlük için ismi gündeme gelen hocaların kulislerde konuşulan isimler olduğunu ve henüz hiç bir hoca ile bir temas ya da anlaşma zemini oluşturulmadığını da haberimizde belirtelim. 

Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

Her hakkı saklıdır

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

gürol

19 Ekim 2021 Salı 13:08

kim gelirse gelsin başarılı olamaz kendi kariyerini düşürür. mustafa aztopal ve yüksel yıldırım olduğu müddetçe

Uğur

19 Ekim 2021 Salı 10:32

Bence hocalarda sıkıntı yok başkan bırakıp gitsin kaç hoca yedi kusura bakmayın herşey para değil şahsiyet ve kişilik esas olan yüksel Yıldırım ticaret amaçlı baktığı sürece olmaz ki olmayacak başkan bırakıp gitsin takımı perişan etti

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da belediyenin temizlik personelini işçilerden sorumlu çavuş darp etmiş

Samsun'da belediyenin temizlik personelini işçilerden sorumlu çavuş darp etmiş