27 Ocak 2022 Perşembe

YÜKSEL YILDIRIM AÇIKLADI! BIRAKTIKLARI VERGİ BORÇLARINI ÖDEMEKTEN ANAM AĞLADI

Yüksel Yıldırım açıkladı! Bıraktıkları vergi borçlarını ödemekten anam ağladı

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, kendisinden önceki yönetimlerin bıraktığı borçlarla ilgili "Ödemekten anam ağladı" dedi.

09 Ocak 2022 Pazar 19:34 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Zoom üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı.


Yüksel Yıldırım, canlı yayında kendisinden önceki yönetimleri eleştirerek, "Kimse vergi borcu ödememiş. Hepsi bana kaldı. Vergi borcu ödemekten anam ağladı" dedi.

SIKINTILARI HEP İÇİME ATTIM
Kulübün tüm sorunları ve giderleri ile tek başına ilgilendiğinin altını çizen Yılport Samsunspor Başkanı Yıldırım, yaşadığı tüm sıkıntı ve sorunları içine attığını vurguladı. 

YALNIZLAŞTIRILDIM AMA DİMDİK AYAKTAYIM
Kulüp olarak yeniden yapılanmaya gittiğini, 2021 sezonunun kendileri için iyi geçmediğini kaydeden Yüksel Yıldırım, Mustafa Aztopal ve Scout ekibinin görevlerinden ayrılması sonrası aldıkları kararlarla ilgili yapılan eleştirilerede, "Beni yıpratıp, takımdan ayrılmamı isteyenler var. Ben tek de olsam Samsunspor için elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Bırakacağımı düşünenler varsa avuçlarını yalasınlar. Şu anda Fuat Çapa ile yollara devam ediyoruz. Sportif direktör ve gözlemci ekibi ile yollarımızı ayırdık. Şahsen Samsun’a getirdiğim 2-3 gözlemci var. Uğurcan’a çok yükleniliyor. Adana Demirsporlu olduğunu söylüyor. Herkes yaşadığı şehrin takımını tutar. Ben de Samsunspor’u tutuyorum ve Galatasaray sevgim var. Söz konusu arkadaşımız da doğdu şehir Adana Demirspor’u tutabilir. Ayrıca bu kişi Samsunspor’dan maaş da almıyor. Bunlar bana karşı bilinçli yapılan algılardan bir tanesi. Herkes illa Samsunsporlu olacak diye bir şey yok. O zaman ırkçılık yapmış oluruz. Samsun’un ekonomik açıdan çok fazla gelişmemesinin nedenlerinden biri de bu. 1 tane Samsunspor var. Lütfen sabırlı ve birlik olalım. Bu sezon Samsunspor öyle ya da böyle Süper Lig'e çıkacağız. Şehirden gerekli destekleri alamadım. Şu anda yalnızlaştırıldım ama dimdik ayaktayım" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mert

09 Ocak 2022 Pazar 18:13

Gerçek Samsunsporlular, kulüpten hiçbir şekilde menfaat sağlamayan ; biletini alıp adam gibi takımına destek olan taraftarlardır.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un şampiyonluğunun önünde siyaset durdu! Yıldırım'dan flaş açıklama

Samsunspor'un şampiyonluğunun önünde siyaset durdu! Yıldırım'dan flaş açıklama