17 Nisan 2021 Cumartesi

YÜKSEL YILDIRIM ALTINORDU MAÇI VE KIRMIZI KARTLARLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Yüksel Yıldırım Altınordu maçı ve kırmızı kartlarla ilgili açıklama yaptı

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Altınordu maçı ve Samsunsporlu iki futbolcunun bu maçta kırmızı kart görmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

17 Mart 2021 Çarşamba 14:12 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor'un iki kırmızı kart nedeniyle 9 kişi mücadele ettiği Altınordu maçına ilişkin açıklama yaptı. 


Samsunspor'un Altınordu maçına çok iyi başladığını kaydeden Yüksel Yıldırım, "TFF 1. Ligi'nde şampiyonluğu ilan etmek üzere sıkı bir şekilde hazırlandığımız Altınorduspor maçında, takımımız maça çok iyi başlamıştı. Ne yazık ki sahada yönetimi ve taraftarı oldukça üzen iki kırmızı kart ile takımımız 9 kişi kalmasına rağmen başarılı bir mücadele çıkarttı" dedi.


Altınordu maçında kırmızı kart gören Samsunsporlu iki futbolcuyu da eleştiren Yüksel Yıldırım, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamalarda "Bu kadar yüksek hassasiyet gerektiren maçta, kırmızı kart gören oyuncularımızın duyarsız olmaları kabul edilir bir durum değildir. Bu oyuncularımız, gerek takımı zora sokarak arkadaşlarına fazla yük yükledikleri, gerekse bir sonraki maçta görev almama durumuna düştüler.
Bunun sonucunda Yönetim Kurulu, Kulübümüzün disiplin tüzüğüne uygun şekilde gerekli cezai işlemlerin uygulanması hususunu hemen değerlendirmeye almıştır. Verilecek cezai kararlar Giresunspor maçı sonrasında uygun bir zamanda kamuoyuna ve taraftarımıza duyurulacaktır. Oyuncularımızın bizlerin bu hassasiyetinin farkında olduklarını, ellerinden gelen her türlü fedakarlığı saha da göstereceklerini, 9 kişi kaldıkları Altınorduspor maçındaki mücadele ruhlarından anlıyoruz. Önümüzdeki maçlarda bu gayretin gittikçe artarak çoğalmasını bekliyoruz." dedi.

ŞAMPİYON OLMAYA İNANDIK
Futbolcuların hatalarından ders alması gerektiğini dile getiren Yüksel Yıldırım, şunları dile getirdi.
"Ayrıca, Futbolcularımızdan hatalarından ders alıp, tekrarından kaçınarak, önümüzdeki zorlu mücadeleleri kazanmaya odaklanmalarını, Hocamızdan ve takımımızdan Giresunspor maçında bizi lider yapacak, bütün gerginlikleri unutturacak güzel bir oyun, galibiyet ve başarı bekliyoruz. Biz Samsunspor olarak şampiyon olmaya inandık ve bu yolda gereken her türlü maddi manevi destek ile yolumuza devam ediyoruz.  İnancımız son maça kadar  yükselerek devam edecektir. Tüm takımın daha duyarlı ve hedefe kenetlenmiş biçimde  hedefi göğüslemesini istiyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da taziye evine giden 25 kişiden 21'inin Korona testi pozitif oldu

Samsun'da taziye evine giden 25 kişiden 21'inin Korona testi pozitif oldu