17 Haziran 2021 Perşembe

YÜKSEL YILDIRIM BAZUKA GİBİ ŞUT ATAN OYUNCULAR VAR DEDİ SABIRLI OLUN ÇAĞRISI YAPTI

Yüksel Yıldırım bazuka gibi şut atan oyuncular var dedi sabırlı olun çağrısı yaptı

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım transfer konusunda taraftarın sabırlı olmasını istedi, "Alternatiflerimiz arasında Kara Şimşek gibi, Arap atı gibi aşırı derecede hızlı koşan, bazuka gibi şutlar atan oyuncular var. Mustafa Aztopal müjdeyi yakında patlatacak" dedi.

10 Ağustos 2020 Pazartesi 21:55 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım transfer konusunda taraftarlara sabırlı olmaları çağrısında bulunarak mükemmel bir takım kuracaklarını açıkladı.


Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan transfer süreci ile ilgili önemli açıklamalar geldi.

Samsunspor taraftarının merak ettiği Kevin Boli ve Ricky Van Wolfswinkel transferi ile ilgili son durumu açıklayan Yüksel Yıldırım, bu transferlerin gerçekleşmemesi durumunda ise alternatiflerinin olduğuna dikkati çekti.

Hedefinin mükemmel bir takım kurmak ve şampiyonluk olduğunun altını çizen Yüksel Yıldırım, Samsun Gazetesinden Salim Yıldız'ın canlı yayın konuğu olarak transferlere yönelik açıklamalarda bulundu. Samsunspor taraftarından sabırlı olmalarını isteyen Yüksel Yıldırım, Kevin Boli için "Kevin Boli transfer etmek istediğimiz bir oyuncu. Kendisi ile görüştük her şey hazır. Kendisi kulübünden evraklarını alabilirse bu hafta içinde kendisi ile el sıkışmak istiyoruz" derken Ricky Van Wolfswinkel için de son kez teklif yapacaklarının altını çizdi.Salim Yıldız'ın canlı yayında "Yüksel Yıldırım liderliğinde Samsunspor Türkiyenin çok üstüne çıkacak.  Samsunspor emin ellerde güvenilir ellerde. Taraftarımız transfer konusunda biraz sabırlı olsun" diyen Yıldırım, şunları dile getirdi.
"Bizim alternatiflerimiz var.  İsimlerini söyleyemiyorum. Kara Şimşek gibi, Arap atı gibi aşırı derecede hızlı koşan, bazuka gibi şutlar atan oyuncular bunlar. Mustafa Aztopal müjdeyi yakında patlatacak. Bu ay içinde transferleri bitireceğiz. Taraftarlarımız biraz sabırlı olsunlar.  Samsunsporun bir tane hedefi var o da şampiyon olmak. "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un transfer tahtasının kapatılmasını Yıldırım 219 bin Euro ödeyip önledi

Samsunspor'un transfer tahtasının kapatılmasını Yıldırım 219 bin Euro ödeyip önledi