27 Ekim 2021 Çarşamba

YÜKSEL YILDIRIM: BU YOLUN SONU ŞAMPİYONLUK

Yüksel Yıldırım: Bu yolun sonu şampiyonluk

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, 3-0 galibiyetle biten Sarıyer maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Bu yolu sonu şampiyonluk" dedi.

02 Aralık 2019 Pazartesi 13:15 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Sarıyer maçı öncesi kendisini meşalelerle karşılayan taraftarlara teşekkür etti, 3-0 galibiyetle biten Sarıyer maçı sonrası ise "Bu yolun sonu şampiyonluk" açıklaması yaptı.


Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım, Sarıyer maçında tek ses tek yürek olan kırmızı beyazlı taraftarlara teşekkür ederken, " Gerçekten özlenen tabloyu dünkü maçta hep beraber gördük. Muhteşem taraftarımız var olsun ve sağ olsun. Artık Şampiyonluğa inanan taraftarlarımızın stadı doldurduğunu görmeliyiz." dedi.

Sosyal medya sayfası Twitter'dan açıklama yapan Yüksel Yıldırım, 3-0 biten Sarıyer maçı ile ilgili de, şunları dile getirdi.
"Bizlere çok keyifli ve güzel bir futbol ile Sarıyerspor karşısında 3-0 lık bir galibiyet seyrettirdikleri için Ertuğrul Hocama, teknik ekibine ve en önemlisi çok değerli futbolcu kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve hepsini alınlarından öpüyorum. Bu yolun sonu Şampiyonluk!"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

04 Aralık 2019 Çarşamba 11:57

yüksel yıldırım 200 şirketi varmış samsun a neden yatırım yapmıyor hiç gazeteci yok mu samsun da bir kömür deposu bir gübre deposu yeterli mi vali bey yüksel yıldırımı samsun a yatırım konusunda ikna etse ekmek iş olur işsizlik çokkkk

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Meteoroloji'den kar yağışı uyarısı

Samsun'a Meteoroloji'den kar yağışı uyarısı