12 Nisan 2021 Pazartesi

YÜKSEL YILDIRIM SAMSUNKENTTV'DE SPOR 55 CANLI YAYININDA FLAŞ AÇIKLAMALAR YAPTI

Yüksel Yıldırım SamsunKentTV'de Spor 55 canlı yayınında flaş açıklamalar yaptı

Yüksel Yıldırım alt yapı tesisleri, Tanju Çolak ve Mustafa Demir ile ilgili SamsunKentTV'de yayınlanan Spor55 canlı yayınında flaş açıklamalar yaptı.

29 Mart 2021 Pazartesi 23:45 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, SamsunKentTv'de yayınlanan Spor55 canlı yayınına katıldı.


Atilla Cebeci, Ender Gür ve Hakan Atilla Gökbilgin'in sunduğu Spor55 canlı yayınının konuğu olan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, son günlerin tartışma konusu olan alt yapı tesisleri ile birlikte Tanju Çolak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'e alt yapı tesisleri ile ilgili yapılan eleştiriler üzerine flaş açıklamalarda bulundu.

SamsunKentTV'nin Facebook sayfası ve You Tube kanalından canlı olarak yayınladığı Spor55 programında Atilla Cebeci, Ender Gür ve Hakan Atilla Gökbilgin'in gündeme ilişkin sorularını cevaplayan Yüksel Yıldırım, futbolculara güvenilmesini ve Samsunspor taraftarının son 7 maçta takımın arkasında durmasını isteyerek Samsunspor'u şampiyon yapacağını ifade etti.

Yüksel Yıldırım, Tanju Çolak, alt yapı tesisleri ve Mustafa Demir konusunda da Spor55 canlı yayınında dikkat çekici açıklamalar yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Toybelen Sanayi sitesinde iş yeri sahibi olmak isteyen esnafa indirim

Samsun'da Toybelen Sanayi sitesinde iş yeri sahibi olmak isteyen esnafa indirim