25 Eylül 2021 Cumartesi

YÜKSEL YILDIRIM, SAMSUNSPOR'UN BAŞARI HİKAYESİNİ ANLATTI NEREDEN NEREYE DEDİ

Yüksel Yıldırım, Samsunspor'un başarı hikayesini anlattı nereden nereye dedi

Yılport Samsunspor FK Başkanı Yüksel Yıldırım, "Nereden nereye" dedi, Samsunspor'un başarı hikayesini anlattı.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 21:57 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor FK Başkanı Yüksel Yıldırım, şirketleşme ve kulübün başına kendisinin gelmediği süreçte Samsunspor'un kapanma noktasına geldiğini söyledi.


Samsunspor'un kendi döneminden önce içinde bulunduğu sıkıntı ve sorunları hatırlatan Yüksel Yıldırım, "Şimdi şampiyon bir takım var" dedi.

Samsunspor'u marka bir takım yapmak istediğini anlatan Yüksel Yıldırım, "Nereden nereye" dedikten sonra şunları dile getirdi.
"Kapanıyorduk, kayyum atandı, futbolcular kaçıyordu, tahta açılacak mı transfer yapabilecek miyiz diyorduk. Şimdi şampiyon bir takım var, maaşlar tıkır tıkır ödeniyor, kim geliyor, tahta açılacak mı diye sormuyoruz. Benim hedefim şehri mutlu etmek.  Samsunspor'u marka yapmak istiyorum. Efsane takım diye övünüyoruz. 4 büyükleri yendik ama bunlar mazide kaldık. Biz tarihi ile övünen bir kulüp olduk. Bunu hazmedemiyorum. Bu beni mutlu etmiyor yeni bir sayfa açtım. Yeni bir tarih yazacağım, bu tarihin şahidi olacaksınız. Bunu tek başıma yapamam hep birlikte yapacağız. Samsunspor bir marka olmalı. Armamız bizim Türkiye de tek. Bu armayı ön plana çıkartmamız lazım. "

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Sağlık Müdürü uyardı! Pandemi bitmedi kurban bayramında bunları sakın yapmayın

Samsun Sağlık Müdürü uyardı! Pandemi bitmedi kurban bayramında bunları sakın yapmayın