02 Mart 2021 Salı

YÜKSEL YILDIRIM'DAN ALTAY MAÇI SONRASI SAMSUNSPOR ELEŞTİRİLERİNE FLAŞ AÇIKLAMALAR

Yüksel Yıldırım'dan Altay maçı sonrası Samsunspor eleştirilerine flaş açıklamalar

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, golsüz berabere biten Altay maçı sonrası takıma getirilen eleştirilen üzerine açtı ağzını yumdu gözünü.

14 Eylül 2020 Pazartesi 14:55 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan golsüz sona eren Altay maçı sonrası Samsunpor'a yönelik eleştirilere flaş açıklamalar geldi.


Altay maçının golsüz sona ermesinin ardından Samsunspor'a yönelik yapılan eleştirilere öfkelenen Yüksel Yıldırım, Twitter sayfasından yaptığı açıklamalarla adeta hem içini döktü hem de eleştirilere tepki gösterdi.

Samsun şehrinin kendisini yalnız bıraktığını söyleyen Yüksel Yıldırım,  "Laf olsun diye transfer yapmacağız. Lig yeni başladı. Taraftarın her zaman transfer istemesi normal. Bizde benzer şeyleri görüyoruz. Ama maddi durumumuzu bilmeden istiyorlar. Şu anda tüm Samsun şehri beni bu işte yalnız bıraktı. Gelir sıfır! Benden de ancak bu kadar" dedi.

Twitter sayfasından açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım,  Altay maçında sahada oynayan Samsunspor'un yeni transferlerinin henüz takımı tanımadığını da belirterek, şunları dile getirdi.
"Sokağa atacak paramız yok. Biz gerekli yerlere inandığımız ve sisteme uyacak oyunculara bakıyoruz ama bu futbolcuları uygun fiyatlarda bulursak tabiki almak istiyoruz. Kadro zaten çok şişmiş durumda. O nedenle dikkatli hareket edeceğiz ve aceleye gerek yok. Daha vaktimiz var. Maalesef 6 aydır maç oynamadık. En hazırsız takım bizdik. Sadece 2 hazırlık maçı ile lige başladık. Gerçek Samsunspor ancak 5. veya 6. haftadan itibaren hazır olacaktır. Yeni oyuncular daha takımı tanımıyor. Alışma dönemi. Lütfen sabırla bekleyip görelim. Sözümü tutacağım!"YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

samsun

16 Eylül 2020 Çarşamba 09:31

Başkanım Allah sana uzun ömür versin..Samsunlu seni seviyor sana güveniyor..Sayende yeniden hayaller kurmaya başladık

VATANDAŞ

14 Eylül 2020 Pazartesi 15:53

başkanım kulak asmayın meyve veren ağaç taşlanır gelmiş geşmiş en iyi başkansınız

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bafra ilçesinde AVM binasında asılı duran yıpranmış bayrağın değiştirilmesi istendi

Bafra ilçesinde AVM binasında asılı duran yıpranmış bayrağın değiştirilmesi istendi