17 Mayıs 2021 Pazartesi

YÜKSEL YILDIRIM'DAN ATATÜRK ARMASI BÜYÜK OLDU DİYENE EFSANE CEVAP

Yüksel Yıldırım'dan Atatürk arması büyük oldu diyene efsane cevap

Yılport Samsunsor Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni sezon formalarında yer alan Atatürk armasının büyük olduğunu söyleyen kişiye sosyal medyadan efsane bir cevap verdi.

28 Ağustos 2020 Cuma 20:43 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni sezon formalarında yer alan Atatürklü armaya ait logonun büyük olduğu ile ilgili şikayete "Aslında daha büyük yapıp herkesin gözünün içine sokmak istedik" yanıtı verdi.


Sosyal medyada kendisine yeni formalarla ilgili "Başkanım formadaki logonun büyüklüğü fazla geldi bana. Seneye biraz küçültülebilir logo" mesaj yazan kişiye cevap veren Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, "Formamızda ki logoyu aslında daha da büyük yapıp herkesin gözünün içine sokmak istedik ama ancak bu kadar yapmamıza izin verdiler. Asaletimiz formamızda ki armadan/logodan geliyor. Varsın gitsin o da büyük olsun. Çünkü armadaki lider bundan fazla küçültülemiyor!" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Ahmet

31 Ağustos 2020 Pazartesi 10:09

Başkanımızda yeterince para olduğunu düşünüyorum...Hayır anlamadığım sizin derdiniz nedir vatandaş? veren o alanda tabiki o olacak.!! siz verin siz alın siz kullanın...sende uzan ol fadıl ol

samsun

31 Ağustos 2020 Pazartesi 09:54

HIYARdır vatandaş ?

gökhan

31 Ağustos 2020 Pazartesi 09:31

Parayı veren düdüğü çalar Vatandaş,varsa paran geç dümenin başına,yoksa boş laf yapıp yer işgal etme...

Vatandaş

29 Ağustos 2020 Cumartesi 12:38

Logoyu daha büyük yapma imkanın yine var, ama yaparsan bu sefer reklama (PARAYA) yer kalmaz.Ha cem uzan ha sen ha jet fadıl ha sen, karamanın koyunu sezon sonu çıkar oyunu...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Mayıs ayında Korona Virüs yoğunluğu neydi, Ağustos ayında ne oldu

Samsun'un Mayıs ayında Korona Virüs yoğunluğu neydi, Ağustos ayında ne oldu