24 Ocak 2022 Pazartesi

YÜKSEL YILDIRIM'DAN TRANSFER FİYATLARINA TEPKİ! BUNA BİRİLERİNİN DUR DEMESİ LAZIM

Yüksel Yıldırım'dan transfer fiyatlarına tepki! Buna birilerinin dur demesi lazım

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, transfer fiyatlarına tepki gösterdi, futbolcular ve menajerlerin kazanmaya devam ettiklerini söyledi, "Kulüpler ise hep kaybeden tarafta. Las Vegas'ta kazanma şansımız daha fazla" dedi.

21 Temmuz 2021 Çarşamba 15:59 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, borç içinde olduğunu söylediği takımların milyonluk transferler yaptığını söyledi.


"Hangi oyuncuyu almaya kalksak, şampiyonluğa fokus olmuş rakip takımlar en az  1'er milyon TL fazla para verip transfer ediyorlar. Çoğu borç içinde ama bu paraları nereden buluyorlar şaşıyoruz?" diyen Yüksel Yıldırım, sözlerini "Sonrada Devletten, siyasetten, belediyelerden ve şirketlerden zorla para dileniyorlar" diyerek sürdürdü.

Türk futbolunun bu mantıkla Tuna nehrinin ötesinde başarılı olamayacağını kaydeden Yılport Samsunspor Başkanı Yıldırım, şunları dile getirdi.
"Artık transferde fiyatlar çıldırmış vaziyette. Futbolcular ve menajerler kazanmaya devam ediyor. Kulüpler ise hep kaybeden tarafta. Las Vegas'ta kazanma şansımız daha fazla. Buna birilerinin dur demesi lazım"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sevgi can

21 Temmuz 2021 Çarşamba 15:58

Çıktığı canlı yayınlarda benim param var malım mülkün var. Zenginim.diyen kendisi. Şimdi ne oldu? Kulübü satma derdine düşmüş. Tiwitlerinde öyle anlaşılıyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı Huzurevinde kalan yaşlılarla bayramlaştı

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı Huzurevinde kalan yaşlılarla bayramlaştı