29 Kasım 2021 Pazartesi

ABDULLAH KARAPIÇAK'TAN MUSTAFA DEMİR VE SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMALAR

Abdullah Karapıçak'tan Mustafa Demir ve Samsunspor ile ilgili flaş açıklamalar

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsun Kent TV canlı yayınında Mustafa Demir ve Samsunspor ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

14 Temmuz 2021 Çarşamba 13:44 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsunspor Alt Yapı ve Nuri Asan Tesisleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


SamsunKentTv canlı yayınında gazeteci Haydar Öztürk'ün sunduğu Kentin Gündemi Siyaset programının canlı yayın konuğu olan MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Samsunspor Kongresinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'e yapılan eleştirilere ve Samsunspor Derneğinin hazırladığı faaliyet raporuna tepki gösterdi.

Mustafa Demir'e Samsunspor Alt Yapı ve Nuri Asan Tesisleri üzerinden algı operasyonu yapıldığını savunan Abdullah Karapıçak, "Samsunspor Kongresine gittim. Aman Allah'ım olamaz böyle bir şey. Adama teşekkür edecekleri yerde o oradan suçluyor bu oradan suçluyor. Kitapçığın içinde yok bordo mavi ışıklandırma yapılmışta. Bu anıt yıllardır planda vardı söyleniyordu. Yapan oldu mu bunu bu zamana kadar. Kim yaptı Mustafa Demir yaptı. Samsunspor Süper Lige kimin zamanında çıktı. Mustafa Demir'in bakanlığı zamanında. Ben Mustafa Demir'in Samsunspor'u sevdiğine inanıyorum. Karartma yapmaya gerek yok. Algı operasyonları yapanlar var" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

14 Temmuz 2021 Çarşamba 13:40

Sevdiğine inanıyorsan kim niye utanacak, ortaksınız ya anlamadık algı yaptığını...imar bakanıyken çıktıysa 2 spor bakanı varken ne oldu onu da söyleseydin ya...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ekmeğe zam geldi! Ekmek 2 lira oldu! Vatandaş tepkili

Samsun'da ekmeğe zam geldi! Ekmek 2 lira oldu! Vatandaş tepkili