30 Kasım 2020 Pazartesi

ADEM GÜNEY, DAVUTOĞLU'NUN KURACAĞI PARTİDE KURUCU İL BAŞKANI OLACAĞI İDDİALARINA YANIT VERDİ

Adem Güney, Davutoğlu'nun kuracağı partide kurucu il başkanı olacağı iddialarına yanıt verdi

Samsun'da AK Parti'nin eski İl Başkanı olan Adem Güney, Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı yeni partinin Samsun İl Başkanı olacağı yönündeki iddialar üzerine bir açıklama yaptı.

27 Nisan 2019 Cumartesi 16:51 SİYASET

AK Parti Samsun eski il Başkanı Adem Güney, Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı yeni partinin Samsun İl Başkanı olacağı yönünde gündeme gelen iddialara yanıt verdi.


AK Parti Samsun eski İl başkanlarından Av. Adem Güney sosyal medya ve bazı internet haber sitelerinde kendisi ile ilgili Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı belirtilen partinin Samsun Kurucu İl Başkanı olacağı iddialarının yayınlanması üzerine açıklamada bulundu.

Av. Adem Güney iki gündür kendisi ile ilgili sosyal medya ve bazı haber sitelerinde yayınlanarak ortaya atılan iddialar üzerine açıklamalarda bulundu. 

Adem Güney, Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı partide kurucu il başkanı olacağı iddiaları ile ilgili yaptığı açıklamada “Hakkımda bazı internet haber sitelerinde ve sosyal medyada çıkan dedikoduların hepsi yalandır. Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı iddia edilen partiye Samsun İl Başkanı olarak benim seçildiğime dair haberlerin hepsi gerçek dışıdır. Eski Başbakanımız Ahmet Davutoğlu beni aramamış ve böyle bir talepte de bulunmamıştır. Bu hususta yazılan ve yapılan haberlerin hepsi tamamen gerçek dışıdır. Ayrıca bu haberleri yapan basın mensubu arkadaşlar konu ile ilgili beni aramayarak bana iddialarla ilgili hiçbir şey sormadılar. Benimle görüşmeden ve benden teyit almadan hakkımda bu tarz asılsız ve mesnetsiz haber yapanlar ile dedikodu üretenler hakkında hukuki süreç başlatacağımızın bilinmesini isterim” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İYİ Parti'nin acı günü! Kavak İlçe Başkanı Dursun Sercan yaşamını yitirdi

Samsun'da İYİ Parti'nin acı günü! Kavak İlçe Başkanı Dursun Sercan yaşamını yitirdi