04 Aralık 2021 Cumartesi

AK PARTİ ATAKUM İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN SERKAN ER ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı için Serkan Er adaylıktan çekildi

Samsun AK Parti'de Atakum ilçe başkanlığı için Ankara'ya çağrılan Serkan Er, adaylıktan çekildi.

30 Ocak 2020 Perşembe 12:29 SİYASET

Samsun'da görevden alınan AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy'un yerine atanacak aday isimlerle birlikte Ankara'ya çağrılan Serkan Er, rest çekerek adaylıktan çekildi.


Edinilen bilgiye göre ismi AK Parti Atakum İlçe Başkanlığına geçen Serkan Er, diğer adaylarla birlikte önceki gün AK Parti Genel Merkezine davet edildi. Dün genel merkezde yapılan görüşmeler sonucu İlkadım ve Alaçam İlçe Başkanlıklarına atamalar yapıldı. AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığına Mücahit Erbin, Alaçam İlçe Başkanlığı görevine ise Hasan Özdemir'in ataması genel merkez tarafından yapıldı.

Atakum ve Kavak İlçe Başkanlıklarına yapılacak olan atama ise ertelendi. AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı için yapılacak atamanın ertelenmesi üzerine diğer adaylarla birlikte Ankara'ya giden Serkan Er'in rest çekerek adaylıktan çekildiğini beyan ettiği öğrenildi. Genel Merkez'de soğuk duş etkisi yaratan bu kararın ardından Serkan Er'in Atakum İlçe Başkan adaylığından çekildiği bunun sebebinin ise atama kararının ertelenmesi olduğu gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ankara'da yaşayan Samsunlulardan Yunan Konsolosluğu önünde protesto

Ankara'da yaşayan Samsunlulardan Yunan Konsolosluğu önünde protesto