20 Nisan 2019 Cumartesi

AK PARTİ İLKADIM İLÇE BAŞKANI HAKAN AY: 2019 SEÇİMİ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay: 2019 seçimi için var gücümüzle çalışacağız

AK Parti Samsun İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, Zeytinlik mahallesinde bir araya geldiği vatandaşlara, "2019 yılında gerçekleşecek olan yerel ve genel seçimlerinde var gücümüz ile çalışacağız" dedi.

07 Nisan 2018 Cumartesi 00:11 SİYASET

Samsun AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesi Muhtarı Aydın Kaya, AK Parti Zeytinlik Mahalle Başkanı Yaşar Mırık, mahalle yönetimi ve mahalle halkı ile bir araya geldi. 


AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, Zeytinlik mahallesine gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı açıklamada, "Burada gördüğüm tabloda muhtarımız mahalle teşkilatımız ve mahalle halkı iç içe, zeytinlik mahallemiz için bir arada. Allah sizlerden razı olsun. Sizler burada bir oldukça biz mahallemize daha iyi hizmetler yapacağız. Birlikten kuvvet doğar ve her daim biz biriz bir olacağız. Değerli ağabeylerim, kardeşlerim göreve geldiğimiz günden itibaren mahalle teşkilatlarımızı ve mahalle halkını ziyaret ediyoruz. Bizler sadece seçim için değil, her zaman buralarda olacağız. Sizler bizi ziyarete geleceksiniz, bizlerde sizleri her zaman ziyaret edeceğiz. AK Parti sadece parti vizyonu olan bir teşkilat değil, Türkiye’nin geleceği, umudu olmuştur. Bizlerin buralarda yapacağı çalışmalar ülkemiz içindir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın temsilcileri olarak buralarda yapacağımız hizmetler ülkemizin daha iyi yerlere gelmesi içindir. 2019 yılında gerçekleşecek olan yerel ve genel seçimlerinde var gücümüz ile çalışacağız. Burada gördüğüm tabloya hayran kalmamak elde değil. Biz bu şekilde her gireceğimiz seçimde alnımızın akı ile çıkacağımıza inancım tamdır. İlçe başkanı olarak bana bu güveni veren AK Partiye yürek veren siz değerli kardeşlerimiz, ağabeylerimizdir.” dedi.AK Parti Zeytinlik Mahalle Başkanı Yaşar Mırık'ta gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanlığı görevine bir süre önce yapılan kongrede seçilen Hakan Ay'a hayırlı olsun temennisinde bulunarak her daim hizmet için yanlarında olduğunu söyledi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hakkari'de şehit olan astsubay üst çavuş Tolga Pehlivan'ın naaşı Samsun'a getirildi

Hakkari'de şehit olan astsubay üst çavuş Tolga Pehlivan'ın naaşı Samsun'a getirildi