26 Nisan 2019 Cuma

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: 24 HAZİRAN'DA TÜM OYUNLARI BAŞLARINA GEÇİRECEĞİZ

AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş: 24 Haziran'da tüm oyunları başlarına geçireceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bafra ilçesinde gerçekleştirdiği seçim çalışmasında, "15 Temmuz'da diz çöktürdüğümüz hainler, şimdi de finansal kumpaslar peşinde. 24 Haziran'da hepsinin oyunlarını başlarına geçireceğiz" dedi.

11 Haziran 2018 Pazartesi 16:47 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri çalışmaları kapsamında Bafra İlçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.


Samsun'un Bafra ilçesinde Din Görevlileri Derneği ve Çiftçiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri ve üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 24 Haziran seçimleri için Bafra'dan destek istedi. Milletin büyük desteği ile 2002 yılında iktidara gelen AK Parti sadece ve sadece ülkesine ve vatandaşlarına hizmet etmek anlayışı ile hareket ederek bugünlere gelmiştir diyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, programlarında yaptığı konuşmada; "Bu geçen zaman içinde ülkemiz ekonomisiyle, dış politikasıyla, iç huzuru ve kardeşliğiyle geleceğe ve hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Ülkemizin bu varlıkları kolay olmadı tabi. İçeriden, dışarıdan ülkemizi hedef alan her türlü düşmanlığa karşı milletimiz ile birlikte dimdik durduk.  Şimdi yeni bir yola girmiş bulunuyoruz. Ülkemizin gelecek hedeflerine ulaşmasında önemli bir aşama olacak olan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine inşallah 24 Haziran seçimlerinden zafer ile çıkarak gireceğiz. Önümüzdeki bu süreçte cumhur ittifakını kurduk. Bu ittifak milletin huzuru, devletin refahı, güvenliği için yola çıkmış bir ittifaktır. Cumhur ittifakı Yenikapı ruhunun, 15 Temmuz’da alçaklara dersini veren, ay-yıldızlı bayrakları bir göreyim, ay-yıldızlı bayrakları indirtmeyen, ezanları dindirtmeyen aziz Türk milletinin ittifakıdır.  Bu aziz millet meydanlarda, ezana, bayrağa, demokrasiye, sahip çıkarak hainlere diz çöktürdü. Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlere fırsat vermedi. Fakat ülkemizin ilerlemesini, ayağa kalkmasını istemeyenlerin oyunları henüz bitmedi.  Şimdi de ekonomik kriz üreterek, finansal kumpaslar kurmaya çalışıyorlar.  İnşallah bir kez daha aziz milletimiz 24 Haziran’da bütün oyunlarını başlarına geçirecek, İstikrar sürsün, Türkiye büyümeye devam etsin diyecek. " diyerek sözlerine son verdi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine 8 yıl gecikmeli olarak resmi açılış yapıldı

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine 8 yıl gecikmeli olarak resmi açılış yapıldı