03 Temmuz 2020 Cuma

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: BİR YANDA CUMHUR İTTİFAKI BİR YANDA İLLET-ZİLLET İTTİFAKI VAR

AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş: Bir yanda Cumhur İttifakı bir yanda İllet-Zillet İttifakı var

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bir yanda milli duruş sergileyen Cumhur İttifakı, bir yanda bölücü örgütün güdümündeki parti ile hareket eden illet-zillet ittifakı var. Milletimiz bu fotoğrafı çok iyi görüyor" dedi.

29 Ocak 2019 Salı 17:13 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba ilçesinde partisinin ve MHP'nin ilçe başkanları ile teşkilat üyeleriyle bir araya geldiği toplantıda, Cumhur İttifakının sandıktan zaferle çıkacağını açıkladı.


Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyesi ve AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba'da bir dizi programlar gerçekleştirdi.

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programda, Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba ilçe Başkanı Taner Özden, Milliyetçi Hareket Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün, Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve teşkilat üyeleri ile biraraya gelen Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Son 14 seçimde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de Samsunumuz yine yüksek bir oy oranı ile tercihini Cumhur İttifakı'na ve AK Parti'nin gönül belediyeciliğinden yana kullanacağına inancımız tamdır. Bizler teşkilat olarak her zamankinden daha fazla çalışacak, sokak sokak, kapı kapı dolaşacağız.

DEMİR ÇOK ÖZEL HİZMETLER YAPACAK
Bu dönem Büyükşehir Belediyemiz de yeni bir dönem olacak. Kurucu il başkanımız, partimizin taşları Samsun'umuza döşenirken bu taşlardan biri olan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir ile birlikte siyasete başladık. 6 aylık nöbetinden sonra görevi devir aldım. Uzun süre il başkanlığı yapmış bir kardeşiniz olarak Mustafa Demir'in hizmet anlayışını çok iyi biliyorum. Milletvekilliği ve Bakanlığı döneminde Samsun için önemli hizmetleri yapmıştır. Bundan sonrada alacağı bayrağı en yükseğe taşıyacak ve çok özel hizmetleri yine kendisi gerçekleştirecektir. Çünkü kendisi sanayicilikten geldiği için ticareti, parayı, vergiyi, SGK'nın ve yönetmenin ne demek olduğunu çok bilir. Şahsen Mustafa Demir'in iş yapabilme kapasitesine ve parayı kullanma yeteneğine inanıyorum. İnşallah Belediye Başkanlığı döneminde Samsun ve ilçelerinin önemli hizmetlerle, değişime ve dönüşüme uğrayacağını hep birlikte göreceğiz. " dedi.BEKA MESELESİ
Programa katılanlarla hasbihal ederek taleplerini dinleyen Milletvekili Köktaş burada yaptığı konuşma da ayrıca şunları söyledi: "Her seçim aynı sözü söylüyoruz ama bu seçim de normal, sıradan bir seçim değil. 31 Mart seçimleri ülkemizin beka meselesidir. Bir tarafta iktidara geldiği günden itibaren ülkesi ve milleti için gece gündüz çalışan, devrim niteliğinde hizmetleri gerçekleştiren AK Parti ve onunla ülkenin, milletin, devletin bekası konusunda birlikte yol yürüyen Milliyetçi Hareket Parti ile yerli, milli duruş sergileyen Cumhur ittifakı, diğer yanda ise bölücü örgütün güdümündeki partiyle hareket eden, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ifadesiyle 'illet ittifakı', sayın Devlet Bahçeli'nin değimiyle 'zillet ittifakı' var.  Milletimiz bu fotoğrafı çok iyi görüyor. İktidarıyla yereliyle Cumhur İttifakı olarak omuz omuza, el ele bir yürüyüş ile inşallah bu süreç çok hayırlı geçecek" diyerek sözlerine son verdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Vatandaş

30 Ocak 2019 Çarşamba 12:45

koltuk bekacıları, illet zillet dediğiniz % 48 sizi indirince bakalım ne diyeceksiniz...

samsunlu

30 Ocak 2019 Çarşamba 03:17

Evet millet çok iyi okuyor görüyor bu şehirde daha çok para kazanma diye bu şehirde senin istediginin olmasin diye sonuna kadar iyi parti diyoruz bu şehir bu sefer gerekeni yapacak köktaş büyükşehir trapzonlu aday ilkadim trapzonlu aday canik trapzonlu aday bu şehir bu sefer gerekeni yapacak merak etme zenginliklerinize zenginlik katamaayacaksiniz 31 mart samsun iyi olacak köktaş kamyonculuktan iş adami o yetmiyor gibi milletvekili o yetmiyor gibi samsun şehrinin siyasetini belirleyeceksin

Necati

29 Ocak 2019 Salı 18:36

Ne diyecekti, z işimize geleni görevden alıp istediğimizi başkan yaparız mı diyecekti. Yoksa belediyelerimiz borç içinde sırf canik in 270 tane icra dosyası mı var diyecekti biz çözüm sürecinde hdp ile müzakereler yürüttük kandırıldık pişmanız mı desin, 2009 da yerli uçak göklerde afişi astık, ankara samsun hızlı tren sözü verdik ama hiçbirini yapamadık mı desin. Gerçek enflasyon yüzde 40 ama z memurua emekliye %10 vzam verebildik mi desin.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da emeğinin karşılığını isteyen gazeteciye 'Samsun küçük' tehdidi geldi

Samsun'da emeğinin karşılığını isteyen gazeteciye 'Samsun küçük' tehdidi geldi