14 Haziran 2021 Pazartesi

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: ZAFER BAYRAĞINI EN YÜKSEĞE DİKECEĞİZ

AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş: Zafer bayrağını en yükseğe dikeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, divan başkanı olarak katıldığı Fatsa ve Ünye AK Parti İlçe Kongrelerinde, "2023, 2053 ve 2071 hedeflerine kayıtsız, şartsız kilitlenmiş olarak, bütün engelleri aşıp Allah'ın izniyle zafer bayrağını en yükseğe dikeceğiz." dedi.

12 Ekim 2020 Pazartesi 09:07 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ordu'nun Fatsa ve Ünye AK Parti İlçe Kongrelerine katılarak divan başkanlığı görevini yaparken, AK Parti7nin 2023, 2053 ve 2071 hedefleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Fatsa ve Ünye AK Parti İlçe Kongrelerinde yaptığı konuşmada "Milletimize ve ülkemize hizmet yolunda, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında dimdik durarak, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine kayıtsız, şartsız kilitlenmiş olarak, bütün engelleri aşıp yolumuza emin adımlarla da ilerleyecek, Allah'ın izniyle zafer bayrağını en yükseğe dikeceğiz." dedi.

AK Parti Fatsa ve Ünye İlçe Kongreleri İnandığın Yolda Yürü sloganıyla büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleşti.  Her iki kongrenin de divan başkanlığını yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, teşkilat üyeleri ile bir araya geldi.

 


Kongrelerin AK Parti için bayram havasında coşkuyu, heyecanı paylaştıkları müstesna günlerden olduğunu belirten Milletvekili Köktaş, Fatsa ve Ünye kongrelerinde gerçekleştirdiği konuşmada "Bu anlamda bizleri divana seçen siz değerli teşkilat üyelerimize saygılarımızı, şükranlarımızı sunuyoruz.
Kongrelerimiz bizim için yenilenme, tazelenme süreçleridir. Oluşan yeni yönetimlerle birlikte hizmet yarışındaki bayrağın daha da yukarılara taşınmasıdır. Değerli teşkilat üyelerimiz; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ülkemiz, her alanda büyük bir değişim ve dönüşüm süreci yaşamaktadır. Özellikle giderek gelişen Milli Teknoloji Hamlesini; yerli ve milli sanayileşme, savunma, havacılık ve uzay teknolojilerini AR-GE çalışmalarıyla daha da büyütmektedir. Tasarlanan ve geliştirilen onlarca yerli ve milli teknoloji ürünler birçok ülke tarafından ilgiyle takip edilerek, övgüyle söz edilmektedir. Katma değeri yüksek üretimler sayesinde küresel rekabet gücümüz daha da artacaktır. Bizler teşkilat üyeleri olarak, milletimize ve ülkemize hizmet yolunda, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında dimdik durarak, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine kayıtsız, şartsız kilitlenmiş olarak, bütün engelleri aşıp yolumuza emin adımlarla da ilerleyecek, Allah'ın izniyle zafer bayrağını en yükseğe dikeceğiz." dedi.

YENİ YÖNETİMLERİ TEBRİK ETTİ
Tek liste halinde gidilen Fatsa 7. Olağan Kongresi'nde İsa Yüksel, Ünye 6. Olağan Kongresi'nde ise Kenan Selim Argan başkan olarak seçildi.
İlçe Başkanlarını ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Milletvekili Köktaş, "Kongrelerimizin partimize, ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Samsundan

14 Ekim 2020 Çarşamba 09:09

şu adamın siyasetine hayranım...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da marketler denetlendi! Reyon ve kasa fiyatları farklı çıktı

Samsun'da marketler denetlendi! Reyon ve kasa fiyatları farklı çıktı