08 Temmuz 2020 Çarşamba

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ'TAN TEKKEKÖY'DE İKİ İSME ÇOK SERT TEPKİ! DÖNEKLER, SATICILAR

AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş'tan Tekkeköy'de iki isme çok sert tepki! Dönekler, satıcılar

AK Parti Samsun Milletvetvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy ilçesinde AK Parti'den istifa ederek İYi Parti'den aday olan ve İYİ Parti'ye geçen Mustafa Candal ile Halil İnci'ye sert tepki göstererek, "Dönekler, satıcılar" dedi.

06 Mart 2019 Çarşamba 19:31 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy ilçesinde yapılan seçim koordinasyon merkezi açılışında, AK Parti'den istifa ederek İYİ Parti'ye geçen iki isme çok sert tepki gösterdi.


Fuat Köktaş, AK Parti Tekkeköy İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında yaptığı konuşmada,  "5 yıl önce Tekkeköy'ün şu ailenin bu ailenin güdümünde olmaktan kurtulan Tekkeköy'ün köy olarak kalmasına vesile olan, Tekkeköy'ü eski günlerine dönüştürme gayretinde olanlara dur diyen sizleri tebrik ediyorum. Onlara geçit vermeyen sizleri tebrik ediyorum. Bu mesajınız çok net olarak yerini bulmuştur. Bu mesaj ne dedi biliyor musunuz. Siyaset ile AK Parti ile tanışan, AK Partide siyaset yapmaya başlayan, AK parti'nin neredeyse her dönem aday adayı olmuş,  ilçe başkanlığı yapmış ama 11 ay sonra kaçmış, AK Parti'de il başkanlığı yapmış ama iki yıl sonra kaçmış, Tekkeköy'e ben hizmet edeceğim diyen döneklere satıcılara bir mesajdır. Aklını kiraya verenlere bir mesajdır. Köpeksiz köy bulup değneksiz dolaşanlara bir mesajdır. Harmanda yüzü olmayıp hasatta gözü olanlara mesajdır. Bu iş o kadar kolay değil. " dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 7 Yorum

İsmail ŞANALt73xpm

08 Mart 2019 Cuma 08:01

Sn mv li köpeksiz köy dediğiniz o köyün biz itini de, köpeğini de, adamını da şalgamını da çok iyi biliriz. Nerde deynekli nerde deyneksiz gezeceğimızi de çok iyi biliriz. Onun için sen bizim kadar bilemezsin köyümüzü. Köyümüzün can damarı ovamızıda lojistlik köy diyerek kendi çıkarın içim malesef bitirdin. Tekkeköye, Tekkeköylüye ne yaptınız da bol bol sallıyorsun. Önce yaptığın hizmetleri sayacaksın. Tekkeköyün ve Ülkenin tarım ve hayvancılığını bitirdiğini söyleyeceksin ondan sonra oy isteyen

vatandaş

07 Mart 2019 Perşembe 15:52

haiinnnn vatan haiiniii tekkeköy eldennn gidiyeahhhh

Murat Ç.

07 Mart 2019 Perşembe 13:03

Tekkeköy önemli senin gibiler için. Faaliyet alanların bu parselde,****man bu yüzden sanırım.

carsambali

07 Mart 2019 Perşembe 11:41

sayin Fuat cevirdigin dümenleride anlatsana Carsambayada bekliyoruz

Tekkeköylü

07 Mart 2019 Perşembe 09:19

Savunduğun adamda yıllarca MHP adayıydı Akp ye Tayyip Erdoğan’a söven adam bunu Tekkeköy halkı biliyor şimdi akpye geçince ondan iyisi yok öyle mi hırsız

Vatandaş

07 Mart 2019 Perşembe 09:11

Türkçe meali:"Samsunun nimetlerini benden başkası yiyemez, ne candal, ne inci, ne de bi başkası..."

recep gecer

07 Mart 2019 Perşembe 07:19

herkes siyaseti ticaret amaçlı kullanmıyor Fuat bey. anlayamazsın, herkesi anlamanı da beklemiyoruz zaten.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'un Bodrumspor maçında tribünleri AK Parti ve CHP'li kadınlar renklendirdi

Yılport Samsunspor'un Bodrumspor maçında tribünleri AK Parti ve CHP'li kadınlar renklendirdi