27 Mayıs 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: ADAYLIĞIM AÇIKLANINCA PANİKLEYENLER OLDU

AK Parti Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Adaylığım açıklanınca panikleyenler oldu

Samsun Haberi- AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, adaylığı açıklanınca şaşıranların ve panikleyenlerin olduğunu açıkladı.

04 Aralık 2018 Salı 12:56 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, kendisi ile ilgili sosyal medyada yapılan eleştirilere yanıt verdi.


Sosyal medyada kendisi ile ilgili 'Samsun'a bir şey yapmadı' diyenlerin olduğunu gördüğünü kaydeden Mustafa Demir,  "Bazen duyuyorum 'Ya bu Mustafa Bey Samsun'a bir şey yapmadı diyenler' oluyor. Sosyal medyada da görüyorum. Onlar bizim ilk dönemimizde çok daha fazlaydı. Ama biz bunlarla mücadele ettik. Bunlar ne hesaplara ne planlara girmişlerdi. Ama benim adaylığım söz konusu olunca büyük bir şaşkınlık yaşadılar. Bize bir daha bu işler düşmez diye paniklediler" dedi.

31 Mart seçimlerinde milletin oyları ile belediye yönetimine geldiklerinde, 30 yıl içinde Samsun'a yapılmayan hizmetleri 5 yılda yapmayı hedeflediklerini kaydeden Mustafa Demir, özellikle alt yapı ve yol gibi dertlerinde biteceğine dikkati çekti.

Hedef Halk Gazetesinden Alper Cabbar'ın haberine göre AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, AK Parti Bafra İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette şu açıklamalarda bulundu.

"31 Mart yerel seçimler bilesiniz tüm Türkiye'de yerel kalkınmanın başlangıcı olacak. Belediyeciliğin çok büyük bir konsepti ile vatandaşlarımız tanışacak. Açıklanan adaylara bakarsanız bu profile uygun adaylar belirleniyor. Artık belediyecilik alt yapı yapan değil, şehrin her türlü kalkınmasına olanak sağlayacak bir belediyecilik olacak. Alt yapı yol gibi dertlerimiz olmayacak" diyen Mustafa Demir, şöyle konuştu; "Öyle olacak ki; Bafra'nın tüm mahallelerinin köylerimizde dahil talep edilecek bir eksikliğimiz kalmayacak. Şimdi bunu duyunca diyecekler 30 yıldır bitmeyen işler nasıl 5 yılda bitecek. Seçimden sonra görürüz nasıl bittiğini. Biz bir önceki çalışmalarımızda da bir süreyi dahi israf etmedik. Bizi hizmet etmek için aday gösterdiler. Hizmet de millet için yapılır. Yolsuzluk gibi şeyler olmayacak. Olup da iletmeyene hakkımı helal etmem."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Faruk

06 Aralık 2018 Perşembe 13:56

Yusuf Ziya yılmazın yaptıklarınıda hiçe sayıyor egoya bak, yapılanın 5/1 yap yine razıyız

Muhammed safi

05 Aralık 2018 Çarşamba 08:23

Seçimde göreceğiz kim panikleyecek tepeden inme halkın sevmediği bir aday. Halkın aklı ile dalga geçiyor. 30 yılda yapılamayanı 5 yılda yapacağım ama nasıl diye aman sormayın oy verin. Sandıkta tokadı yiyeceksin Sn. DEMİR.

cevdet

05 Aralık 2018 Çarşamba 08:17

Ladik toptepe bölünmüş yolu yapılır artık

Vatandaş

04 Aralık 2018 Salı 21:57

Eski Bakan ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsunlulara hakkını helâl etmeyecekmiş! Neden? Yolsuzluğu şikayet etmezlerseymiş. Samsunlu yandı. Ayağa bak ayağa :P

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da engelli vatandaşlara su faturaları o tarihten sonra yüzde 50 indirimli gelecek

Samsun'da engelli vatandaşlara su faturaları o tarihten sonra yüzde 50 indirimli gelecek