25 Mayıs 2020 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: BELEDİYELER VATANDAŞIN HİZMETKARIDIR

AK Parti Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Belediyeler vatandaşın hizmetkarıdır

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Havza ilçesine yaptığı ziyarette, belediyelerin vatandaşın hizmetkarı olduğunu söyleyerek, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı seçimlerini kazandıklarında Samsun halkına sorunları yerinde tespit ederek hizmet edeceklerini söyledi.

01 Aralık 2018 Cumartesi 17:44 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'a AK Parti Havza İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz semaver hediye etti. Mustafa Demir, burada gönül belediyeciliği anlayışı ile yola çıktıklarını söyledi.


AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir Havza’da partisinin Havza İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililer ile buluştu.

Havza AK Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Mustafa Demir'in Bayındırlık ve İskan bakanlığı döneminden bu yana her zaman Havzanın yanında olduğunu belirterek; “İnşallah Sayın Bakanım ile ilçemiz güzel hizmetler alacak.” dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ise büyük bir heyecan ile 31 Mart yerel seçimlerine hazırlandıklarını belirterek; “İlk gün ki aşk ile durmadan yolumuza devam ediyoruz.” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ta Ak Partinin kuruluşundan bu yana Mustafa Demir’in partinin bir neferi olduğunu belirterek; “Sayın Cumhurbaşkanımız nasıl hizmetlerini milletin isteklerine göre belirliyor ise AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir’de milletimizin talep ve önerileri doğrultusunda Samsun'a hizmet edecektir.” diye konuştu 

AK Parti Havza İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette konuşan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir ise gönül belediyeciliği anlayışı ile yola çıktıklarını belirterek; “İnşallah uygulayacağımız belediyecilik ile örnek olacağız. Tüm mahallelerimizin, tüm halkımızın taleplerini ve sorunlarını yerinde tespit edeceğiz. 5 milyarlık bir yatırım planlaması yapmaktayız. Havza bizim için önemli bir ilçe ve Havza içinde projelerimiz hazır.” dedi.

Programın sonunda Havza Belediye Başkanı Murat İkiz AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir’e semaver hediye etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman sızdığı iddia edilen aday listesi ile ilgili açıklama yaptı

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman sızdığı iddia edilen aday listesi ile ilgili açıklama yaptı