18 Haziran 2019 Salı

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR ADAYI MUSTAFA DEMİR: SAMSUN İÇİN BÜYÜK PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

AK Parti Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun için büyük projeleri hayata geçireceğiz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Atakum ilçesinde muhtarlar ve belediye meclis üyeleri ile gerçekleştirdiği toplantıda, "Samsun için yapacağımız büyük ve önemli projeleri daima halkın onayını alarak hayata geçireceğiz" dedi.

27 Aralık 2018 Perşembe 17:05 SİYASET

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve gelmesi ile Samsun'un gelişimi ve kalkınması için büyük projeleri hayata geçireceklerini açıkladı.


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın da katıldığı toplantıda  muhtarların sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Demir, “Birlikte yöneteceğimiz bir şehir olarak Samsun’un gelişmeye açık ilçesi Atakum’u vizyoner belediyeciliğin merkezi haline getireceğiz” dedi.

ATAKUM’DA ÖNCELİĞİMİZ ULAŞIM
Samsun’un merkezinden Atakum’a uzanan ulaşım yollarını çeşitlendirerek şu anda kısa vadeli çözümlerden kaynaklanan trafik sorununa kesin çözümler bulacaklarını belirten Demir, “Bu olmazsa olmaz hedefimizdir. Atakum’da oturan biri olarak sorunların bizzat şahidiyim ve bu anlamda çözüm süreçlerinin de takipçisi olacağım” diye konuştu.

ÖNEMLİ PROJELER KAMUOYUNUN ONAYINA SUNULACAK
Türkiye’nin geçirmiş olduğu dönüşüme vurgu yapan AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, “Yapılacak önemli projelerde mutlaka yöre halkının onayını alacaklarını ve bunun için gerekirse kamu oylamasına gideceklerini, gönül belediyeciliğinin bunu gerektirdiğini” sözlerine ekledi.

BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFİNDE SAMSUN’UN ÖNEMLİ YERİ OLACAK
Yeni dönem belediyeliğin artık alt yapıyı tamamlamış ve insana odaklanan bir anlayışla sürdürülebileceğini anlatan Mustafa Demir, “Türkiye’nin 2023 vizyonuna uygun bir yönetim ve halkla iletişim anlayışı hedefimizdir. Yerelden merkeze doğru sürdürülen kapsamlı bir projedir bu. Samsun’daki insanın yaşam standardı ile İstanbul’daki ya da Van’daki insanın yaşam standardı ortak bir noktada buluşacak. Geleceğin Samsun’u böyle kurulacak” dedi.

Programına ilçe esnaflarını ve sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek devam eden Demir, AK Parti Atakum İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen değerlendirme toplantısına katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Taner Tekin, Samsun'da MHP'nin Büyükşehir adayı çıkartıp çıkartmayacağını açıkladı

Taner Tekin, Samsun'da MHP'nin Büyükşehir adayı çıkartıp çıkartmayacağını açıkladı